Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ky forum ka nevoje per rigjallje
EDI.RAMA
Postuar nė: 08.05.2019, 22:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008ky forum ka nevoje per rigjallje nuk e meriton te zhduket ky forum kerkoj nga stafi te vendos admina moderator te ri


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
dasaaa
Postuar nė: 08.05.2019, 23:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Un perkrah edi pik ramen per presidente


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
babarekes
Postuar nė: 09.05.2019, 00:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009PRESIDENT DIHET KETU KUSH ESHT
BABAREKES PRESIDENT

tjeret jan te derguarit e Serbis dhe Vuēiēit


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 09.05.2019, 20:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (babarekes @ 09.05.2019, 01:20)
PRESIDENT DIHET KETU KUSH ESHT
BABAREKES PRESIDENT

tjeret jan te derguarit e Serbis dhe Vuēiēit

babareke esht president i forum une mbeshtetes


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
babarekes
Postuar nė: 09.05.2019, 21:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (EDI.RAMA @ 09.05.2019, 21:32)
babareke esht president i forum une mbeshtetes

Falemenderit Alltan


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 10.05.2019, 21:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (babarekes @ 09.05.2019, 22:37)
Falemenderit Alltan

me nder qoft vlla


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
dasaaa
Postuar nė: 14.05.2019, 23:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Un jam kunder babarek un beshtesh edi pik ramen


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
babarekes
Postuar nė: 17.05.2019, 09:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (dasaaa @ 15.05.2019, 00:09)
Un jam kunder babarek un beshtesh edi pik ramen

ti je dubash bashk me edi.rama dergum vucic per shkatrim forum


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 28.05.2019, 13:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Un edhe edi rama dojm Ali ahmetin
Ali ahmeti kryeminister forumi,edi rama presidente


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 25.10.2019, 21:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Problem shum, po e mira eshte qe forumi ende esht online dhe kur na mer mall e vizitojme po ska gjalleri edhe krejt per faj te edi rama


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio