Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Simpozium ne UP me 29 nentor 2006, ne oren 8 e 30
r.mislimi
Postuar nė: 27.11.2006, 15:23
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Kolege te nderuar

Ju ftoj te merrni pjese ne simpoziumin “ Zhvillimi i Qendrueshem Ekonomik , Arsimi i Larte dhe Zhvillmi Profesional”.

Simpoziumi mbahet ne Rektorat, Salla e Senatit te UP-se, diten e merkure, date 29 nentor 2006, me fillim ne oren 8 e 30 te mengjesit.

Nder foles te ketij evenimenti jane edhe Shefi I OSBE-se, Ambasadori Werner Wnendt, perfaqesues te Zuyres se SHBA-ve ne Prishtine, eksperte nderkombetar dhe perfaqesues te UP-se. Ky program eshte ne vazhden e venies ne jete te projekti mbi themelimin e Qendres se UP-se per Keshillim dhe Edukim Profesional.

UP-ja organizon kete simpozium me me ndihmen e OSBE-se, Misioni ne Kosove, dhe Zyres se SHBA-ve ne Prishtine.

Ardhja e juaj na nderon.

Sinqerisht
Enveri Hasani
Prof. Enver HASANI, PhD
Rektor i Universitetit tė Prishtinės
Rector of the University of Prishtina----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio