Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ADEM JASHARI ne Tetove
Terroristi
Postuar nė: 27.11.2006, 20:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Statuja e Komandantit Legjendar dhe themeluesit te UCK-es edhe ne Tetove ne naten e zjarreve,me ne fund Legjenda e Ushtris Clirimtare te Kosoves ADEM JASHARI me statuj edhe ne frontet e Ushtris Clirimtare Kombetare


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
lili82
Postuar nė: 27.11.2006, 20:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006 Citim (Terroristi @ 27.11.2006, 20:55)
Statuja e Komandantit Legjendar dhe themeluesit te UCK-es edhe ne Tetove ne naten e zjarreve,me ne fund Legjenda e Ushtris Clirimtare te Kosoves ADEM JASHARI me statuj edhe ne frontet e Ushtris Clirimtare Kombetare

Teroristi me fal se nuk kam informacione,a eshte vendosur ne tetov apo dot vendoset?


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
Terroristi
Postuar nė: 27.11.2006, 20:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Do te vendoset se po te ishe vendos do ta kishmi par apo.........


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Cusack
Postuar nė: 27.11.2006, 21:01
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Terroristi... kjo do ishte e mrekullueshme... na e thua dot burimin e informacionit qe ta vertetojme???


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
lili82
Postuar nė: 27.11.2006, 21:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006 Citim (Cusack @ 27.11.2006, 21:01)
Terroristi... kjo do ishte e mrekullueshme... na e thua dot burimin e informacionit qe ta vertetojme???

Ishalla na thua kete nga burime te verteta.le ta plasim HASMIN.NAIM FRASHERIN E KEMI NE TETOV XHEM HASEN NE GOSTIVAR SKENDERBEUN NE SHKUP MIR JA KA NIS :) smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
Terroristi
Postuar nė: 27.11.2006, 21:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Burimet jan nga komuna e Tetoves ku jan duke e pregatitur keshillin e komunes per nje iniciativ te till edhe at ne menyr urgjente sepse marsi vjen shpejt.......


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 27.11.2006, 22:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Qofte per hajr.
Terroristi ne se mund te na japesh informacione me teper kuptohet ne raste se mundesh te arrish deri tek ato.Po qe se vendoset statuja e heroit Adem Jashari a do te ndrohet edhe sheshit emri (n.q.f se vendoset ne shehs) se besoj nuk do ti ngjasoj emri MARSHALL TITO.Eshte pak si zort ta marresh kete info por ne qoft se po ok trego ne forum.Keto info qe e ke marre si me qen gazetar.


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 27.11.2006, 22:36
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Terroristi @ 27.11.2006, 20:55)
Statuja e Komandantit Legjendar dhe themeluesit te UCK-es edhe ne Tetove ne naten e zjarreve,me ne fund Legjenda e Ushtris Clirimtare te Kosoves ADEM JASHARI me statuj edhe ne frontet e Ushtris Clirimtare Kombetare

Terroristi ishalla shkrimi yt eshte i vertet por do kishim pas deshire te gjith qe te na informosh me gjeresisht.

Hajt per hajr le te jet


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
TieSto
Postuar nė: 28.11.2006, 14:43
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 4231
Bashkangjitur: 25.11.2006NCNCNCNCNCNCN Sham gjunah me vajn....Sbesoj


----------------------------------------
Nobody is perfect
PMUsers WebsiteMSN
Top
Ethnic Albanian
Postuar nė: 28.11.2006, 14:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 154
Antari Nr: 3787
Bashkangjitur: 02.11.2006 Citim (Terroristi @ 27.11.2006, 20:55)
Statuja e Komandantit Legjendar dhe themeluesit te UCK-es edhe ne Tetove ne naten e zjarreve,me ne fund Legjenda e Ushtris Clirimtare te Kosoves ADEM JASHARI me statuj edhe ne frontet e Ushtris Clirimtare Kombetare


Se pasku nje gjest i pelqyer!!
Adem Jashari nje Patriot i VERTET KOMBETAR me prejardhje te sigurt shqipetare i cili flijoj cdo gje per lirin e kombit!!
PM
Top
shokata
Postuar nė: 28.11.2006, 16:05
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 3175
Bashkangjitur: 07.10.2006Ej PaQare Duhet Mu Vnu LeGenda e UĒK-s N'Tetov "ADEM JASHARI" Ky Osht Njeri Qi e Kena Pa Edhe Mujm Me Fol Naj Sen Per To... Leni Ato SkenDerBega Para 500 Vjete Mos Shkoni Be 500 Vjet mas Se ashtu ashtu Kena Met Mas... A i Besoni qety Seni Ju a!: SkenderBegu Me Shpat Turqit Me TOPA SkenderBeGu I Shpartalloj jauuu Beeeee Pash familen Leni Kto Sene SkenderKali Fk.. ADEM JASHARI Osht 1 :P
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 28.11.2006, 18:57
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Terroristi

me shum do te doja nje Mars qe do te na gjente me tyfeqe ne dore se sa me Adem Jasharin sepse po te na gjeje Ma4rsi me arme ne dore atehere vet Ademi do te ishte me i gezuar ani pse ai eshte i vdekur...

Terroristi
shum informata po te kerkojne dhe ti po i publikon....je tu me shti me mendu dicka tjeter per ty po nejse...

suksese


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 28.11.2006, 19:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Hajde rush, hajde...........

PM
Top
halbGOTT
Postuar nė: 28.11.2006, 19:35
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 3734
Bashkangjitur: 30.10.2006tung te gjitheve

me duket se shume fjale po behen, por e gjitha eshte pa kurfare fundacioni. jane vec disa shpallje te thjeshta.
pse shqipetaret ne maqedoni spo mundohen se pari herojve shqipetar nga trojet e vendit me va sjell statujat neper sheshe, por me kopju ata te kosoves. neper kosove ka boll statuja te komandantit jashari. neper maqedoni diku fare te herojve tane.

*lili82* ku gjindet statuja e Xheme Hases ne gostivare?????
PM
Top
lili82
Postuar nė: 29.11.2006, 01:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006 Citim (halbGOTT @ 28.11.2006, 19:35)

*lili82* ku gjindet statuja e Xheme Hases ne gostivare?????

Jemi keqkuptu,e kam pas qellimin qe te vendoset edhe i Xhem Hases ne Gostivar.Bile ka pas edhe fjal te tilla qe do te vendoset ne Simnic vendlindjen e Xhemes,e nuk e di a eshte vendos...

A je i Gostivarit ti?halbGOTT


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio