Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> VIDEO KLIPE - PRODUKSIONE NGA STUDENTET, ketu mund te veni linqet e video klipeve
DrinZatriqi
Postuar nė: 30.11.2006, 02:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006Kliko per te shikuar klipin per 28 Nentor

Klipi per 28 nentor.

Skenderbeu
Ismail Qemali
Adem Jashari

JA VLEN ME SHIKU!

Produksioni dhe Montazha: Unioni Studenteve i UEJL-se


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
DrinZatriqi
Postuar nė: 30.11.2006, 02:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006
Shiko Klipin e KQYERE.com


Video klipi i kampanjes per zgjedhjet e Unionit te Studenteve ne UEJL.
Nga Kqyre.com Voto 2.

Produksioni dhe montazha: Nga Studente te UEJL-se

Montazha edhe pamjet jane shume te mira edhe besoj qe ka me ju pelqy.

Me te Mira


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
dafina212
Postuar nė: 30.11.2006, 22:29
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 4345
Bashkangjitur: 30.11.2006shume me pelqyen video klipet. ndoshta do te kete edhe me shume.

Pershendetje
PMEmail Poster
Top
proview
Postuar nė: 01.12.2006, 01:07
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 4349
Bashkangjitur: 01.12.2006Jashta temes
PM
Top
DrinZatriqi
Postuar nė: 01.12.2006, 08:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006tung proview :)

Unioni Studenteve mirret me ceshtje studentore, por gjithashtu organizon edhe manifestime per te perkujtuar data te rendesishme si 28 nentori.

P.S. por me qene nevoja pse mos te mirremi edhe me ceshtje kombetare?

Me te mira


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
proview
Postuar nė: 01.12.2006, 11:16
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 4349
Bashkangjitur: 01.12.2006po po ke te drejte, meruni ju me ceshtje kombetare se vec ajo vu ka ngel pa me e be, shifni beni per studentet dicka atje ne universitet, asnjeren prej premtimeve nuk e keni pru ende ne vend kur e keni ndermend te beni dicka per studentet, me video jemi ngop, edhe ajo videoja me tepr ishte per ADEM JASHARIN , se sa per 28 nentorin , po nejse prap se prap ishte punuar mire... ama une e kam fjalen se mos i genjeni studentet me video po punoni dicka me tepr ne te miren e studentetve...
PM
Top
DrinZatriqi
Postuar nė: 01.12.2006, 13:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006tung prap proview :) ,

Klipi e ka emrin "nentorer e lavdise" , e ne mes tjerash Adem Jashari eshte lindur me 28 nentor.

P.S. Ti a student ne shtul ? Se me duket se nuk je, dhe nuk e din se cka punon Unioni i Studenteve.

1. Hudhja kapelave (kemi zbritur -20 kredi, dhe kemi liruar nga 50 euro ne 25)
2. Apsolventiada
3. Heqja pageses per Internet
4. Afati shtese per apsolventet e vitit te kaluar
5. Afati shtese per apsolventet e ketij viti akademik
6. Kemi nderruar Euroidean rrenjesisht
7. Brucoshiada me e mire qe 5 vite ne UEJL
8. Kinemaja ne kampus punon me rregul (3 filma ne jave)
9. Radio ne Kampus
10. Web faqja unionit (duke u punuar)
11. Riorganizimi i klubeve studentore
12. Organizimi i manifestimit per 28 nentor
13. Nenshkrimi dhe bashkepunimi me organizata tjera studentore
14. ISIC - kartela per lirime ne dyqane
15. Work and Travel ne Amerike


P.S. kto per 2 muaj jane bere , Unioni ka mandat edhe 2 vjet.


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
velushi
Postuar nė: 01.12.2006, 16:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006tung ju pershendes perzemersisht jeni te pa zevendesushem vetem perpara perpara ju lumt.
tung tung edhe njeher ju pershendes met vertet jom shum i knaqur me punen qe po bani jeni te shkelqyshem.
tung tung nga velushi.
PM
Top
proview
Postuar nė: 02.12.2006, 01:53
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 4349
Bashkangjitur: 01.12.2006ta hapim nje teme te re ne te cilen do te mund te flasim per te ariturat e unionit???
po student ne shtul jam..
PM
Top
DrinZatriqi
Postuar nė: 02.12.2006, 04:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (proview @ 02.12.2006, 01:53)
ta hapim nje teme te re ne te cilen do te mund te flasim per te ariturat e unionit???
po student ne shtul jam..

tema veq ekziston emrin e ka " Unioni i Studentėve UEJL!"

ciaos


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
spartacus
Postuar nė: 02.12.2006, 10:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006proview dhe drinzatriqi
ju si duket qenkeni te impresionuar me punen qe e ben unioni i studentve ne uejl...wow...mos i lavderoni aq shume se kane ende kohe per te punuar, edhe 2 vjet kane mandat me sa e di une..
sidoqofte le ti vazdojne punet si i kane nisur mbare
PM
Top
proview
Postuar nė: 02.12.2006, 12:55
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 4349
Bashkangjitur: 01.12.2006Njeherit falaemenderit per te dhenat qe i treguat se cka ka aritur unioni, te vazhdoj..
Thoni se euroidene e keni nderuar renjesisht, nuk e di ene nuk ka ardhur numri i par i keti vitit akademik,deri sa ishte Neritan Turkeshi kryeradaktor i Euroidese, ajo gazete ishte e mrekushueshme por me ndrimin apo lenjen e unionit ne duart e x personave ajo u be nje gazet "kot e kot" , tash une nuk e di se ju cka do te beni besoj se do te punoni dhe nuk kam asnje verejtje ndaj juve si union ne ceshtjen e euroides, brucoshiada me e mire thuni-ne regull edhe pse skam qen aty-riorganizimi i klubeve studentore: ne cfar aspekti i riorganizoni klubet? dhe ne fund per kartelat isic ajo nuk eshte pune e unionit at mosma trego mu cka e di shum mire ajo eshte nje organizate regjistruar ne te gjitha institucionet e maqedonise dhe nuk ka lidhje me unionin, dhe ne fund ku eshte premtimi i heqjes se notes deri ne 8 ne afatat shtes te provimeve???????
PM
Top
DrinZatriqi
Postuar nė: 02.12.2006, 15:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006tung proview ,

pergjigjen e ki te ky linku ku eshte tema lidhur me Unionin e Studenteve.

http://www.studentet.info/modules/ipboard/...&st=0#entry4634

Kjo tema ketu eshte vetem lidhur me videoklipe, jo vetem te Unionit te Studenteve te UEJL-se por e te gjithe studenteve.

P.S. admin ju lutem fshij shkrimet qe kane dalur nga tema.


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 02.12.2006, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje te gjithve shum video te mira valla bravo ju koft veq vazhdoni se jeni mat miret
bay bay
PM
Top
webm
Postuar nė: 03.12.2006, 00:08
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Pershendetje Drin,

Klipet ishin interesant, suksese...

Sa i perket te fshihen shkrimet besoj qe me mire eshte te qendrojn ketu, ndersa shpresoj qe antaret nuk do dalin jashta temes ne te ardhmen.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio