Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> CUSACK, Te them ca fjale per veten
Cusack
Postuar nė: 30.11.2006, 16:17
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Pershendetje te nderuar antare. Jam dhe une antar i ri dhe jam futur ne kete forum per te lexuar fillimisht mbi gjendjen e studenteve shqiptare kudo qe studiojne ne Bote dhe kjo me beri qe te antaresohesha, per te mos mbetur pa dhene mendimin tim ne ca gjera te ndryshme dhe shume interesante qe diskutohen ketu.

Besoj qe te kalojme mire. Dua te them se e cmoj frymen e debatit dhe me pengon pajtimi ne parim mbi te gjitha gjerat me parafolesin. Mendoj se MENDIMI ME NJE KOKE TE MADHE i takon te se kaluares. Ketu ne FORUM cdo kush ka te drejten e mendimit te vet, dhe te drejten e fjales se lire dhe njekohesisht te drejten per te ngelur anonim apo i maskuar nen identifikimin qe bart.

Sa i perket fjales se lire, dua te porosis administratoret qe FJALA E LIRE duhet te RESPEKTOHET por megjithate duhet te kene kujdes se nese FJALA E LIRE LIROHET TEPER NGA C'DUHET mund te krijoje ANARKI.

Do jem verdalle... pershendetje te gjitheve.

P.S. Cusack eshte emri i aktorit tim te preferuar (John Cusack) te cilin e kam dhe ne avatar.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 30.11.2006, 17:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se na prezantohesh Cusack.
Te urojme te kalosh bukur ne mesin tone :)
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 30.11.2006, 21:10
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004CUSACK besoj qe edhe ti do ja kalosh mire si te gjith ne.

Pershendetje.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
r.mislimi
Postuar nė: 30.11.2006, 21:11
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Pershendetje Cusack te deshiroj nje here mireseardhje dhe na ke munguar me pare, por me mire vone se asnjher.

Edhe pse te rubrika prezentoni veten nuk ke pershkruar personalitetin e fshahur nen nofken Cusack do te ishte ne dobi te forumit studentor te din se kush eshte ky qe mban kete emer...

Qe nga krijimi i forumit ne kemi rregullat te cilet i respektojm dhe duke e ditur se ketu jane te gjithe te diciplinuar , te arsimuar ku kane nje kultur te duhur respekti ne si moderues te forumit nuk nderhyjm aq shume andaj jane te lire te shkruajn ate cka mendojn se eshte e drjet mirpo serish ne lirin absolute ka kufi, ku asnjher nuk behet Anarki.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
drita_fr
Postuar nė: 30.11.2006, 22:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje Cusack.

mir se ke ardhur te deshiroj te kalosh mir ne forum
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio