Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Foto Nga Struga, struganja
jehona_08
Postuar nė: 16.05.2008, 14:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 256
Antari Nr: 15539
Bashkangjitur: 15.05.2008ja nje sygjerim nga ana ime se ku te orjentoheni per kete sezon veror..STRUGA me bukurine e jashtezakonshme..ju mirepresim me dashuri dhe respektin ma te madh

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 95 )
Datotekat e bashkangjitura  struga_4.jpg


----------------------------------------
buzeqesh edhe kur te jesh e merzitur,si dijet dikush mund te dashurohet ne buzeqeshjen tende
PM
Top
jehona_08
Postuar nė: 16.05.2008, 14:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 256
Antari Nr: 15539
Bashkangjitur: 15.05.2008neten e kthjelleta (per te dashuruarit)

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 96 )
Datotekat e bashkangjitura  struga27_large.jpg


----------------------------------------
buzeqesh edhe kur te jesh e merzitur,si dijet dikush mund te dashurohet ne buzeqeshjen tende
PM
Top
jehona_08
Postuar nė: 16.05.2008, 14:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 256
Antari Nr: 15539
Bashkangjitur: 15.05.2008bukur a... si thoni smil3dbd4daabd491.gif

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 82 )
Datotekat e bashkangjitura  dfdfg.jpg


----------------------------------------
buzeqesh edhe kur te jesh e merzitur,si dijet dikush mund te dashurohet ne buzeqeshjen tende
PM
Top
alvin
Postuar nė: 16.05.2008, 16:07
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Bukur....por une do te shkoj ne Madeira,ne Portugali....eshte edhe me bukur.
Ose ne Saint tropez,ne France....ende se kam vendos me te dashuren por do jete njera nga keto vende.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio