Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mė thuaj si ndjehesh sot?
Elvana
  Postuar nė: 05.12.2006, 01:57
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 4446
Bashkangjitur: 05.12.2006Puna, stresi, obligimet ...etj. dhe keshtu nganjehere harrojme gjendjen tone te vertet shpirterore. Kur jemi te zene, te stresuar harrojme sa mire ishim... ne te kunderten kur ndjehemi mire, te suksesshem, te relaksuar.. harrojme se ne te kaluaren ndoshta nuk ishim ashtu.
Hiq me larg se ne vikendin e kaluar duke menduar ne retrospektiven time konstatova se perjetoj pjesen me te kendshme, te sukseshme, te lumtur te jetes sime (kuptohet deri me tani). pra e kaluara ishte ndryshe!
Ēudi nganjehere sikur 'harrojme' se sa mire ndjehemi...

Po ti si ndjehesh sot?

Mos hezito, shkruaj shkurt si ndjehesh sot?... Si je?
[kujdes: jo ditar te ndjenjave! ...kufizohu ne ngjarjet ditore, streset, sukseset, deshtimet, apo diq qe te ben te ndjehesh te lumtur apo hidheruar - ndaj me ne gezimin, mallin, pengesen, stresin, deshtimin, hidherimin momental etj.

ps. shpresoj se madje ndjeheni edhe me mire...
PM
Top
bloodyalboz
Postuar nė: 05.12.2006, 09:27
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 1943
Bashkangjitur: 01.08.2006valla mir ndjehem edhe pse sa fillova ne pune
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
roki112
Postuar nė: 05.12.2006, 13:03
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 36
Antari Nr: 4403
Bashkangjitur: 04.12.2006ndjehem i tmerruar nga dera e pėrplasur pas meje. nuk vazhdoj tė kaloj derėn e hapur qė kam pėrpara, por, shikoj atė tė mbyllurėn pas meje..
shkurtė e shqip: ndjehem si sharra n'baski!


----------------------------------------
fol tash pasi je larg permas, kur t'vi kam me t'lon ty shej adidas!
PM
Top
fato1
Postuar nė: 21.03.2007, 10:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Sot si ndjehem!!!!
kjo dite qe pason pas dites me shi cdoher me ben te merzitem
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 21.03.2007, 15:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje gjithe ju uroj te ndijeni mir

Un ndihem e merzitshme shum smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 21.03.2007, 18:04
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007i lodhur... :(


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
juristja_21
  Postuar nė: 21.03.2007, 19:06
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 6305
Bashkangjitur: 13.03.2007pershendetje, teme shum interesante. sot ndjehem shum e lumtur pas disa muajve mall e pikellim. sot ndihem per mrekulli. me duket se jam duke fluturuar neper qiell. shpresoj se edhe ju te ndiheni sikur un sot dhe ti harroni ditet e keqija qe i keni pas. si thon e kaluar e harruar. tung tung


----------------------------------------
Wherever you are I will be here waiting for you...
PM
Top
fato1
Postuar nė: 21.03.2007, 19:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007me behet qejfi per ty e dashur dhe inshalla te zgjat kjo lumturi deri ne fund te jetes ............
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 21.03.2007, 20:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Moti si sot mire nuk ja ndi,duhet me lan ni sheje dikun!!!!


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
HOKATAR
Postuar nė: 21.03.2007, 23:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007Tani ndjehem shume me mire.

-Nje femer mbreme me tradhtoi. Une ia ktheva prerazi, duke i thene se kete qe ti ma bere sot mua, ta kam bere une qe moti. Dhe, madje ia hodha te tera fotot qe kisha marre me tjera, u be dylle e verdhe ne fytyre.
Gjithashtu i thashe se nuk do te guxoje te me dale para sysh me tjetrin se do t'i vrase qe te dy. Ajo thoshte me mijera here me fal dhe se te te mos i bej gje ati po asaj, po qe se une do te doja t'u shkaktoj probleme.
-Per bese tani nuk e di, ta vras ate, apo vetem laviren??!! Ehh...prapeseprape me mire t'i vras te dy. Shume ma mire kjo, qe besa.


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 22.03.2007, 00:36
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Une sot ndihem XIX qe don me than Ndihem FANTASY. Edhe ju qe nuk ndiheni mire mos u merakosni edhe kjo do kaloj edhe do ndiheni edhe ju XIX sikurse une :P.

Kalofshi Permerak :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
arniti
Postuar nė: 22.03.2007, 01:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006 Citim (drita_fr @ 21.03.2007, 15:30)
pershendetje gjithe ju uroj te ndijeni mir

Un ndihem e merzitshme shum smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif

Pse drita ndejhesh e merzitur

Une per vete ndiem shume mire
PM
Top
Blerim
Postuar nė: 22.03.2007, 02:07
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Edhe un mire se kom fjet boll sot :)


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
saraj
Postuar nė: 22.03.2007, 08:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Une sot jam shume mire dhe deshiroj qe te gjithe te jene mire,INSHAALLAH.
PMIntegrity Messenger IM
Top
zeshkani
Postuar nė: 22.03.2007, 12:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006valla super po ndihem

[B smil3dbd4e4c2e742.gif
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio