Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Universiteti I Prishtines- Arsimi I Larte Ne Kosov
r.mislimi
Postuar nė: 20.02.2006, 16:01
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Universiteti i Prishtines- Arsimi i Larte ne Kosove
Ketu me poshte e lexoni edhe statutin e Univerzitetit te Prishtines:

http://www.uni-pr.edu/Statuti-versioniifundit.pdf

Me tutje do keni informata per fakultetet dhe organet e univerzitetit,si dhe kuriozitete tjera ne lidhje me kete univerzitet.

Mund te shkruani cdo gje cka ndodh ne UP?


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
albaboy_fr
Postuar nė: 16.07.2006, 01:41
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 1738
Bashkangjitur: 15.07.2006Tek fakulteti i Filologjise veqanerisht tek deget e gjuhes amtare dhe gjuheve te huaja mesimi behet disi ne nivel
E them kete se nuk kekojme as laboratore as pallate sportive smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Sa i perket literaturave disa nga literarurat jane te vjeteruara qe kerkojne riperpunim e disa rindertim komplet
Fale interesit te studenteve disa nga ne shfletojme literatura te huaja per qellime shkencore... edhe ne te gjuheve te huaja bejme te njejten gje
BYE BYE smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
albaboy_fr
  Postuar nė: 16.07.2006, 02:08
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 1738
Bashkangjitur: 15.07.2006SHUME DISA NGA :PROFESORET,GAZETARET DHE DISA TE VEQUAR NE PARLAMENT E SHTREMBEROJNE LEKSIKUN E GJUHES AMTARE DUKE SHPIFUR QDO DITE TERMA TE RI EVROPIAN NE VEND TE FJALES PERKATESE TE LEKSIKUT TE SHQIPES
KJO ME BRENGOS EDHE MUA SI STUDENT SHEMBULL NE VEND SE TE THEM FATKEQESI THEM AKSIDENT ETJ smil3dbd4d99c6eaa.gif
DHE SME PELQEN ASPAK SEPSE KA FILLUAR TE ME BEHET SHPREHI PERDORIMI I FJALEVE TE HUAZUARA SEPSE I DEGJOJ CDO DIT NE MEDIA E SIDOMOS NE GAZETA KU GJEJME ME QINDRA FJALE TE HUAJAVETEM NE NJE FAQE smil3dbd4e5e7563a.gif
TE VETMIT ATA TE CILET FLASIN PASTER DHE QE MUNDOHEN TI KORIGHOJNE STUDENTET JANE PROFESORET E GJUSES AMTARE E KERKUSH TJETER
URDHEROJ QE TA SHFLETOJME LEKSIKUN E GIUHES SHQYPE SEPSE ESHTE PER TE MIREN TONE smil3dbd4e5e7563a.gif
ME NDERIME (respect) studenti B.B
PM
Top
florint
Postuar nė: 16.07.2006, 15:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 1274
Bashkangjitur: 23.06.2006Respekt albaboy_fr! RESPEKT
Dhe shum respekt per kritikat me vend per gjuhen e paster shqipe.
"Leksiku" i gjuhes "SHQYPE" nuk eshte: por eshte "FJALORI" i gjuhes
"SHQIPE" tung tung!!!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio