Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Mirsejugjej!, Rreth meje!
screamqe
  Postuar nė: 06.12.2006, 18:01
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 4515
Bashkangjitur: 06.12.2006Mir se ju gjeta ne ket forum!
Qka me shtyni te vi ktu? Vet emri i forumit po tregon :)
Jam student i shkencave Kompjuterike!!! (ngapak edhe DJ smil3dbd4e398ff7b.gif )

Besoj qe do ja kalojm sa me mir me gjith juve ketu :)

Pra mirsejugjej!!! (pershendetje dhe faliminderim deri te Adminat dhe Moderatoret)
Gjithashtu edhe per ju Usera :)


----------------------------------------
DJ_Scream
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 06.12.2006, 18:16
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Mir se erdhe,

Une kisha kohe qe kerkoja anatre per te mbushur forumin mirpo nuk gjeja dote neper binaret e virtualitetit andaj ti erdhe duke e ditur se i mungon ketij forumi.
Si gjithe te tjeret edhe ty do te kalosh caste te kendeshme duke mos harruar te jesh me aktiv ne forum aty ku mendon se ke njohuri per temen qe jepet dhe keshtu forumi studnetor pasurohet dhe behet me i pandar per studentet.

screamqe meqe je Kompjuterist ateher e din cka te pret :) GJithe te mirat dhe ngelesh i pershendetur...


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
screamqe
Postuar nė: 06.12.2006, 18:24
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 4515
Bashkangjitur: 06.12.2006Shume faleminderit studenti per mirkpritjen tuaj!
Patjeter qe do jem aktiv se ja vlen :) , jam antar dhe moderator ne nje forum tjeter por do gjej koh qe te vi edhe te ju patjeter :) do mundohem qe per cdo dit :)

Mirmbetsh,dhe komplimente per punen tende z.Admin ;)


----------------------------------------
DJ_Scream
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 06.12.2006, 21:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje screamqe

mir se ke ardh te deshiroj qe te kalosh mir ne ket forum si ne

qaste te bukura
PM
Top
velushi
Postuar nė: 06.12.2006, 23:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006tung edhe nga un velushi te deshiroj mirseardhje ne mesin ton argetim te kendshem dhe gjithashtu suksese ne studime tung kalofsh mir.
tung tung.
PM
Top
Uki
Postuar nė: 07.12.2006, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 233
Antari Nr: 2386
Bashkangjitur: 26.08.2006Mir se na erdhe kolege, te pershendes dhe te uroj caste te kendeshme ne faqet tona.
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 07.12.2006, 12:36
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Mire se na erdhe e bofsh shume qef smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
beni78
Postuar nė: 07.12.2006, 18:49
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 4093
Bashkangjitur: 18.11.2006Pershendetje edhe nga une,mir se erdhet ne ket forum ju deshiroj qaste te kendeshme.

kalofsh mir tungi
PMMSN
Top
dajki
Postuar nė: 09.12.2006, 22:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006dj scream mir se na erdhe,te urojme caste te kendshme ne kete faqe,dhe te uroj te kenaqesh edhe ti astu sic jemi knaqur edhe ne te tjeret deri tash (dhe sic po knaqemi akoma)

dajki


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 10.12.2006, 00:30
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004screamqe mire se na ki ardhe besoj qe sjam i fundit qe te deshiroj mire se ardhje por sa e pash scremqe menjeheres i hapa krahet edhe te prita krahe hapur :P pakes shaka.

Te deshiroj Tja kalosh sa ma Sweet edhe ndonjeheres na lesho ndonje muzi qe ki ba ti.

Respekt !


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio