Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> USHT-se i Mungojne SHum drejtime ??
fashionx
Postuar nė: 06.12.2006, 23:06
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 4376
Bashkangjitur: 02.12.2006Une kete teme e hapa sepse kam nevoj te di edhe ashtu nuk jam studente por ende jam gjimnaziste ..
une sa e di se gjeneratat e ardhshme kane nevoje per drejtime te tjera ne Universitetin e Tetoves edhe at Shtul
Une dua ta di se Shtulit i mungon Arkitektura Gjeodezia edhe shum shum drejtime tjera..
mbas mendimit tuaj jepni mendime .. ado te hapen keto drejtime ndonje her edhe kur???
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 07.12.2006, 12:28
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006fashionx
Mendoj qe drejtimet e reja do hapen se shpejti sepse normalisht don pak kohe deri sa te arrihet nje aspirate e tille.

Ne fillim, te gjitha universitetet fillojne me pak fakultete, per t'u zmadhuar me tej. Sa per Arkitekturen dhe Gjeodezine, do ishte shume mire qe te hapen edhe ne Univerzitetet e Tetoves sepse do perbenin nje risi per kulturen arsimore te shqiptareve ne Maqedoni. Ne fakt fakultete te tilla ka ne Shkup dhe ne Tirane por s'do ishte keq qe edhe ne Tetove te behen ne nje te ardhme sa me te shpejte.

Respekte


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio