Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "ZNAME" Ne faqen e USHT-se punohet maqedonisht
aristoteli
Postuar nė: 08.12.2006, 22:31
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Te Hyshe ne faqen zyrtare te USHT-se www.unite.edu.mk dhe te kilkosh tek faqja fillestare pastaj hyn tek Simbolet e USHT-se dhe Del Flamuri i Universitetit.

Po munduat te ruani (Save picture as) ate flamur ne Kompjuterin tuaj ju del te ruani me emrin

"ZNAME"--- XXX---Flamuri----XXX


Pra sipas gjithe kesaj nje faqe zyrtare punohet nga nje amater maqedon ose nga nje shqiptar shpion me zemer shkau ku eshte turpi me i madh i ketij instuticioni.

Me mijra student te Informatikes qe kane prirje te medha per webfaqe ata kane mare nje maqedon sepse nuk kan besim tek shqiptaret!!!!!!!Klikoni ketu


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
didi
Postuar nė: 08.12.2006, 22:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 27
Bashkangjitur: 01.12.2004Nuk eshte hera e par, qe ju besojm me shum pales tjeter, dhe sme duket dicka i pa mundur dhe ki verzion.... Po nese eshte shqipfoles ai qe ka bere ate gje, ndoshta ka kopjuar faqen e univerzitetit te shkupit dhe andaj ka ngel ndonje fije pa u perkthyr :)
Shpresoj ta permisojn nje leshim te tille.


----------------------------------------
Neser rezikon ke gjasa te humbasesh, e nese nuk rezikon i humbur je ..!!
PMEmail PosterUsers Website
Top
Blerim
Postuar nė: 09.12.2006, 00:09
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004si esht e mundur qe ushtja mos te ket flamur(electronic) e flamurin e vet ta kopjoj prej nje faqe tjeter :) sesht e logjikshme -DIDI


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
tonny_77_m
Postuar nė: 09.12.2006, 15:50
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 23
Antari Nr: 4340
Bashkangjitur: 30.11.2006O shoku!

Me trego kompani te rregjistruara shqiptare qe bejne web faqe origjinale, me disejn dhe performanca bashkekohore. Shqiptaret vetem privatisht neper shtepi po merren me kete profesion, kurse nuk kane krijuar ndonje brend qe do te ishte reference. Derisa kemi informarticioente te pergjumur, maqedonasit do na bejne web-faqet.
A, sa per USHT-ne dihet se jane te lidhur me shkiet se per shqiptaret ska vend aty!
PM
Top
Blerim
Postuar nė: 09.12.2006, 16:39
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004www.rrota.com
www.ardhmeria.com
www.parabolla.com/

sa per fillim shiko kto kompani shqiptare qe thua ti se ska...edhe shiko portfolit e ketyre edhe performancat bashkekohore qe i kerkon.


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
Gazetari
Postuar nė: 09.12.2006, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Nuk mendoj se eshte ndonje skandal, ndoshta webmasteri i faqes, ate flamurin e USHT-se e ka gjetur te gatshem ne ndonje faqe maqedone dhe e ka venduar ne faqen zyrtare te USHT-se. Sipas meje asgje nuk eshte per brengosje!
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 10.12.2006, 00:27
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Te njejtin mendim kam edhe une Gazetari.

Sduhet me u ba Aq alarmante gjendja. Por nese eshte e vertet se kete webfaqe punon ndonje Sllavo-Maqedon ateheres Turp i madh :(

Respekt Per te Gjith


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
aristoteli
Postuar nė: 10.12.2006, 21:56
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Skandali eshte vetem per ZNAME]nderuar jo per webmasterin qe po e diskutoni aq shume.


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 11.12.2006, 11:24
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006ky nuk eshte ndonje skandal sepse ju vete ne shqipen e perditshme e keni me lehte te flisni shqipe te shartuar me maqedonisht. Thoni jo po deshet?!

Pastaj faqja e USHt-se eshte e re dhe e dini te gjithe qe eshte ne punime siper pasi ka shume linqe qe skane info.
Mos demaskoni kaq rende per asgje.Filloni nga vetja njehere ose te pakten jepini kohe gjithckaje qe te permiresohet.

A je i zoti ti gjesh vlera gjese qe te perket e jo ta ulesh poshte o filozofi!


PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 11.12.2006, 12:23
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006 Citim (studentejuridiku @ 11.12.2006, 11:24)
A je i zoti ti gjesh vlera gjese qe te perket e jo ta ulesh poshte o filozofi!

Nuk me bene konkurence USHT-ja per te demaskuar vlerat dhe punen e tyre dhe nuk kam nje Universitet Privat mbi vete dhe te beje antireklam USHT-se, ku te perfitoj une me, me vjen teper keq kur me keqkuptoni dhe duke me keqkuptuar e ngateroni edhe veten ne replikat qe i beni.

Une e nje problem qe shoh e paraqes ne faqen studentore sepse ne shum unione te studenteve thuhet se Studenti eshte Fuqi dhe kur keta qe bejen fuqi nuk marin hapat e cdo studenti qe sheh nje problem ne Universitet ateher perse mos te paraqes ne kete faqe ta quaj SKANDAL.

Nese faqa eshte ne Perpunim ateher duhet 1 vit te ndryshohet a?

Te lutem jane gjera qe i shohim por jemi mesuar te qendrojn me gabime dhe duke mos intervenuar ata ngelin te pa ndryshuara.

Dhe e dyta qe me brengos kaq shume nga ju eshte sikur ju jeni zedhense e USHT-se?

E keqa eshte e Keqe e nderuar dhe kurr spajtohem me ate se eshte e mire. Mund te behet e mire por tani eshte e Keqe.

Zedhensi i USHT-se Arsim Sinani me siguri do ta percjell deri tek Rektori kete dhe me vone te presim ndryshime renjesore te ketyre fjalve dhe ne perpunimin me te shpejt te faqes zyrtare te USHT-se


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
roki112
Postuar nė: 11.12.2006, 14:15
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 36
Antari Nr: 4403
Bashkangjitur: 04.12.2006bashkangjitem protestes sė studentit. jo nė gjuhėn sllavo-maqedone! por le tė ndryshohet! pikė!


----------------------------------------
fol tash pasi je larg permas, kur t'vi kam me t'lon ty shej adidas!
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 11.12.2006, 14:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Sa te mjer qe jemi ne, por faijn e kemi ne qe jemi kaq te poshter ZOTI na ruajt prej te kqijave
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 13.12.2006, 08:49
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006 Citim (filozofi @ 11.12.2006, 12:23)

studenti qe sheh nje problem ne Universitet ateher perse mos te paraqes ne kete faqe ta quaj SKANDAL.Dhe e dyta qe me brengos kaq shume nga ju eshte sikur ju jeni zedhense e USHT-se?


hej hej filozof avash mos na u ndinjo kaq shume tani! Une nuk thashe qe eshte ndonje veprim i mire etj etj. une te sygjerova mos i zmadhosh rastet kaq shume, mos e bej qimen tra me pak fjale dhe mundohu ti rrisesh vlerat te Universitetit Shteteror te qytetit tuaj sepse ketu tregohet kontributi juaj e jo duke informuar per "Skandale" sic e quan zotrote!
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 10.02.2007, 16:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Filozof pse po hesht se u hoq ajo zname apo sje i kenaqur edhe tash mos don anglisht ta shkruajme
PM
Top
hummel
Postuar nė: 10.02.2007, 18:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 4808
Bashkangjitur: 21.12.2006Po mire tani duhet te hesht nese eshte permisuar e jo tani te protestoj, Eshte shum mire nese kritikojm gjerat e tilla, nese dikuj i do te miren ateher kritikoje qe te permisohet e jo ta mbulosh qe te vazhdoj me avazhin e vjeter, andaj ti studente e juridikut ben gabim nese na sugjeron ti mbulojm gjerat me gabim e ti nxjerim ne pah vetem vlerat.
Nese nuk do ishte nja hap i till i filozofit nuk do ishe permiresuar po do ngelte gabim i till.
Andaj tani bindem qe kritikat ne studentet.info cdo her po krijojn vlera dhe po sjellin gradualish permisime ne institucionet e studenteve.
Shendet dhe ju lutem vazhdoni sa me shum alarmoni gjerat e pa vler, per ta aritur vleren e duhur.


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio