Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dizajn dhe mulimedia
KanGaro
Postuar nė: 08.06.2008, 05:25
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 15886
Bashkangjitur: 08.06.2008Urime pra ky fakultet hap drejtime mjaf te mira edhe mjaft te nevojshme per popullten tone
PM
Top
sh2dow
Postuar nė: 03.03.2009, 17:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 21412
Bashkangjitur: 03.03.2009na fol diqka me teper kush jan profesoret qe perfaqsojn lendet perkatese dhe projektet e tyre cilet jan


----------------------------------------
Burra, nė qoftė pėr tė vdekur nesėr, mė mirė vdesim sot.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio