Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> KURIOZITETE (te besueshme)
didi
Postuar nė: 11.12.2006, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 27
Bashkangjitur: 01.12.2004PESE DITE NE MAKINEN E AKSIDENTUAR

Nje ngjarje e rralle ka ndodhur ne Arizona te shteteve te bashkuara. Nje 3 vjecare ka mundur te mbijetoje edhe pse kishte qendruar per 5 dite brenda nje makine te aksidentuar. Vogelushja udhetonte me nenen e saj e cila nuk ka mundur t’i mbijetoje aksidentit. 5 dite pasi qendroi e vetmuar dhe ne te ftohte, makina ku qendronte 3 vjecarja Angel, u vu re nga nje person i cili po udhetonte me motor prane vendit te aksidentit.


----------------------------------------
Neser rezikon ke gjasa te humbasesh, e nese nuk rezikon i humbur je ..!!
PMEmail PosterUsers Website
Top
didi
Postuar nė: 11.12.2006, 22:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 27
Bashkangjitur: 01.12.2004MBIPESHA KALON DUHANIN

Studimet e koheve te fundit tregojne se mbipesha ka te ngjare te behet shkaku kryesor i vdekjeve ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes, duke ja kaluar edhe duhanit. Kjo vjen si rezultat i nje stili jetese ku mbizoteron ushqimi i shpejte : sandwich dhe hamburger si dhe perdorimi per nje kohe te zgjatur i kompiuterit qe do te thote qendrim ulur dhe mungesa e aktivitetit fizik.


----------------------------------------
Neser rezikon ke gjasa te humbasesh, e nese nuk rezikon i humbur je ..!!
PMEmail PosterUsers Website
Top
didi
Postuar nė: 13.12.2006, 04:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 27
Bashkangjitur: 01.12.200412 SEKONDA VONESE PER NJE VIT

Korrektesa e saktesia ne orare udhetimesh, nuk eshte me virtyt i Zvicres, por i Japonise. Treni japonez shume i shpejte Shinkansen, ka shenuar nje rekord te ri korektese: brenda nje viti ka grumbulluar 12 sekonda vonese. Madje per kete vonese, te paimagjinueshme ne Bote, zedhenesi i kompanise hekurudhore kerkoi ndjese.


----------------------------------------
Neser rezikon ke gjasa te humbasesh, e nese nuk rezikon i humbur je ..!!
PMEmail PosterUsers Website
Top
sweetgirl
Postuar nė: 15.01.2008, 10:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008wooow


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio