Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Po prezentohem edhe Une
kitrra
Postuar nė: 12.12.2006, 12:10
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 27
Antari Nr: 4613
Bashkangjitur: 12.12.2006MIRDITA KEJTVE
Ku jeni si jeni qa i keni hallet, apo keni ftohtė more a i keni ba drut pėr dimen a keni mish se tash ja fut bore e veq mrena duhet me nejt e me pi qaj e me lujt letra..
Jam njoni qe e kam kry veq shkollen fillore (deri ne klasen e VII). Edhe pse kum pas qef me shku ne shkolle nuk me kan lan shpija se nuk kishte kush me i rujte lopėt e katunit, bile si sot me kujtohet kur me ndalen prej shkolle. Erdh baba te shkolla dhe i the msuses Dritė se djali jem ma nuk vjen shkollė, se e ka pagu katuni mi rujt lopėt dhe atje eshte ma fitim se shkolles kerkush sja ka pa hajrin. Msusja i tha ma more se djali po msone shume e mos ja nal shkollen po a je n’veti se ti vallahi koke i trent. E babes ti vjen inati qe msusja i tha i trent e u tranu krejt i ti bėrtiti msuses’’ Ajt shelafe bre kujna i thu i trent ti e tja rrasi shpullė, e tja shkuli flokt e nja dy-tre shkelma eee.........’’
Spo ju lodhi ma shume me telashet e mija veq prej qatyhit ma nuk jam kan shkollė kurrė. Tashti po munohna me msu po badihava, vone ashte tash. Kanjeher po hi qeshtu naper qesi foruma (zahmet muhabet) po krejt po me perzan se po me thojne ‘’ Hajt more ik se sdin kurgjo ti mu kon i miri e kishe kry shkolle’’. Boll inati po mvjen po qka me ba. Nashta perime sdi kurgjo po po kam qef me msu najsen te re bre, po ata spo merziten po me perzan meniher.
Kur e pashe qet faqen e juj u gzova shume se thashe ah qetu te kjan krejt studenta e nashta msoje najsen prej tyne dhe qeta nuk me bertasin se keta jane te kulturum edhe tshkollum se krejt dynjaja pret najsen tmire prej studentave. E lumi ju po jav kam lakmi pasha baben, u knaqt vallahi. Spe zgati edhe qaq shume se kam merak me fole shume po merrne krejt ka nje selam prej meje. Hajt ishalla shihemi me hajr. Mbetshi mir.


----------------------------------------
I TAKOJ LUFTĖTARIT NĖ TĖ CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
roki112
Postuar nė: 12.12.2006, 12:30
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 36
Antari Nr: 4403
Bashkangjitur: 04.12.2006t'pėrshėndes shumė kitrra, dhe gėzohem qė qenke mirė!

ndoshta ke bėrė vetem shkollėn fillore, por jam dėshmitarė se je shumė mė i ditur se disa qė kanė kry vite tė tėra shkollė smil3dbd4e398ff7b.gif

kalo sa mė mirė dhe prano selam nga REBELI.. n.q.s. tė kujtohem smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
fol tash pasi je larg permas, kur t'vi kam me t'lon ty shej adidas!
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 12.12.2006, 13:41
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Mire se erdhe dhe befsh qejf


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
ardi_pr
Postuar nė: 12.12.2006, 14:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006
Mire se vjen forumist i nderuar, nese te pelqen niku Kiterr ateher une do te te thras me kete nik!

Vet fakti se e ke gjete kete faqe deshmon se nuk je edhe aq i pashkolluar, nese nuk ke diplome nuk do te thote gje, sepse diploma nuk te bene njeri, kryesorja eshte te kerkosh diturine pamvaresisht se ku je dhe ne qfar moshe je, madje sipas fesė Islame mesimi eshte FARZ obligim per cdo njeri!

Muhamedi a.s ne nje hadith thotė: All-llahu le tė mos ma bekojė asnjė ditė nė tė cilėn nuk mesoj diqka te re gje qe kupton rendesin e madhe per mesim!

Allahu te ndihmoft!


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
spartacus
Postuar nė: 12.12.2006, 16:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006tung kitra, mire se na vjen ne forum, ti ndoshta nuk je i shkollum ama je talent i lindun, mangup je ehehheh
kalofsh caste te bukura ne forum
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 12.12.2006, 17:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se vjen ne forum...
Te urojme caste te mira ne mesin tone...
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 12.12.2006, 18:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006u meee
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 12.12.2006, 20:34
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006kitrra pershendetje dhe uroj te kalosh mire ketu


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
kitrra
Postuar nė: 12.12.2006, 21:41
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 27
Antari Nr: 4613
Bashkangjitur: 12.12.2006falemineres shume se vallahi jam knaq sod ne qet fare forumin e juj. Kuku kuku shkamos kish ktu more avav avav, tuli fare syreti tuli fare shkrimi .nejse gjysen spo i marre vesh se ju studenta e po ma perzini me gramatik po masi pi lexoj mir asht puna. Vallahi po ju kam lakmi, jam knaq tu lexu sote shkamos kam msu, plote sene te reja, edhe jam knaqe se me keni prite qysh thone te na me buke e krip e zemer aaaaaaaaaaa pirolla u kofte se vallahi ishi burra. ska fjale baco shka thojne qikat si me kan midis studentave ma. Bane men edhe qikat ju kan merak juve, se kush bahet merak ne ksi si une.
Nejse spe zgati ma shume veq deshta me ju thane zoti u dhashte bereqet qe me pranuet qysh asht ma se miri se ishi shpie e madhe. Mos tuti lypni nuse ku te doni se nuk ju kthejn thate juve. Sma merr menja .Sagllam.
Jam qudit ktu kish edhe femna more, ani more shyqyr vallahi me erdh mire edhe ishin trimnesha ato po qysh po guxojshin me nejt ne forum vet more, auuu edhe kishin shkru do vjerrsha e do letra e do sene per mashallah syni i keq mos i paft.
Edhe pse po kam qef me nejt hala e spo di mu ngi tu kqyr shkamos po vallahi po iki se u ba kogje vone e me rrehin te shpija mi mshelin dyrtė e oborrit e ma lshojne qenin e skam ku me shku veq me fjet ne pleme tani. Si nkatun ma baco flejn me pula e qohen me gjela. Hajt naten e mire e bofshi se po shkoje nashta dal naj dite tjeter ne pazar edhe ju shkruj. Mos merziti me mu allahile. Po kam qef me jau ba me dore papa po spo del dora bre dreqi e hangert. Hajt zine qe me keni pa tu jav ba papa.


----------------------------------------
I TAKOJ LUFTĖTARIT NĖ TĖ CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Blerim
Postuar nė: 12.12.2006, 22:29
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Mirsevjen Kitrra
kur e lexova postimin mu duk se ka shkru Azem Galica

me thon drejten moti skisha lexu tekste kshtu rrafsh shqip :)

e postimin tend me knaqsi e lexova .


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 12.12.2006, 23:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje kitrra mir se ke ardh te deshiroj qe te kalosh bukur me ne ne forum

bay bay
PM
Top
GentIeman
Postuar nė: 13.12.2006, 00:59
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 4260
Bashkangjitur: 26.11.2006Mire se ke ardhe kitri, shpresoj se do te kalojm mire. po ta them te drejten nuk me dukesh si nji Coban se ke mbajt lopet neper fusha edhe se je pa shkoll...

Kalo bukur. Tung


----------------------------------------
The Heart Hold Answers The Brain Refuses To See...
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio