Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Video- shėrimi me Kuran (Rukje)
ardi_pr
Postuar nė: 12.12.2006, 17:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006Ne kete video do te shikoni se si Hoxha sheron nje Vajze e cila ne trupin e saj ka nje E-Xhin (Krijes e padukshme) prej te cilit vuan shum semundje, do te vereni se si Hoxha detyron E-Xhinin te dal nga trupi i vajzes edhe ate duke e pranuar Islamin dhe duke u be E-Xhini musliman!

Video: http://video.google.com/videoplay?do...7079425&q=jinn

2. Ne videon e dyte do te ndiqni se si Hoxha sheron nje njeri ne trupin e te cilit ka gjithashtu nje E-Xhin me te cilin edhe komunikon Hoxha duke e pyt sa vjeēar eshte e Ai duke perdorur zerin e njeriut pergjigjet se eshte 16 vjecar dhe se ne trupin e tij ka hyre pak para marteses se tij para 5 viteve permes Sihrit ne ushqim. Gjithashtu E-Xhini tregon se ne trup bashk me te jan edhe 6 rojtar te tij dhe se do te pranoj Islamin dhe nuk do te hynte me ne trupa te njerezve me kusht qe Hoxha ta mbronte ate (E-Xhinin) nga magjistaret.

Video: http://video.google.com/videoplay?do...6263030&q=jinn


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
Uskana2006
Postuar nė: 12.12.2006, 17:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Ndalohen Talljet ne temat serioze
PM
Top
ardi_pr
Postuar nė: 13.12.2006, 09:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006Ne videon e trete do te shikoni sherimin e nje pacienti tjeter i cili eshte i paralizuar dhe vuan teper jasht normales per shkak se ne trupin e tij ka nje Xhinn (shejtan) ne kete rast, ju mund te ndiqni vet biseden ndermjet Shejtanit dhe Hoxhes dhe do te vereni se si hoxha e fton Xhinin te behet musliman por ai ja kthen se nuk guxon sepse familja e tij do ta mbyste menjehere! Ne fund Hoxha me ndihmen e Allahut e detyron shejtanin te dale nga trupi i njeriut dhe njeriu ngritet dhe kthehet ne normale, ai tani mund te hec dhe nuk ka asnje problem.

Video: http://video.google.com/videoplay?do...814&q=exorcism


Sqarim, padyshim i tere falenderimi i takon vetem Allahut fuqiplot, sherimi ne keto raste nuk duhet keqkuptuar, duke aluduar apo duke u mbeshtetur ne hoxhen si sherues, sherimi eshte vetem nga Allahu, ndersa hoxhollaret, mjeket dhe ilaqin Allahu i madheruar i ka be vetem shkak(sebep)!!


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
meshirues
Postuar nė: 27.01.2007, 04:58
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 5285
Bashkangjitur: 16.01.2007ardin pr te preferoj qe edhe ju te takoni ate hoxhe dhe ndoshta te ndihmon .........
PM
Top
ardi_pr
Postuar nė: 27.01.2007, 09:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006 Citim (meshirues @ 27.01.2007, 04:58)
ardin pr te preferoj qe edhe ju te takoni ate hoxhe dhe ndoshta te ndihmon .........

Probleme psiqike, ndoshta jeni edhe ju i prekur nga Xhinnet, shko te fryne ndonje Hoxhe ndoshta te kalon kjo FOBI smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
fato1
Postuar nė: 19.02.2007, 00:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007ardin pr te preferoj qe edhe ju te takoni ate hoxhe dhe ndoshta te ndihmon .........
------------------------------------------------------------------------------------------------
[I]jam shum dakord me ardin ti me te vertet paske nevoj per nje Rukje se me duket te shoqeronka dikush(Xhini).o ti djale ti a je ne vete se cka po flet, se nuk eshte shaka.Allahi te shperbleft Ardin
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 19.02.2007, 09:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Diqka shum interesant bravo ardi_pr qe na mundesove edhe neve me pa.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio