Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime nga " Bashkimi i shaqatave Shqiptar" R. USHT
r.mislimi
Postuar nė: 13.12.2006, 13:49
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004
I nderuari prof.Dr.Sadi Bexheti

Lajmi pėr zgjedhjen tuaj rektor i Universitetit tė Tetovės na gėzoi pa masė neve mėrgimatėrve shqiptarė nė Suedi.

Me kėtė rast dėshiroj qė nė emėr tė Bashkimti tė Shoqatave Shqiptare ne Suedi tju uroj marrjen e kėtij posti tė rėndėsishėm pėr arsimin e Shqiptarėve nė Maqedoni po edhe mė gjėrė.

Nė emėr tė Shoqatave Shqiptare nė Suedi dėshiroj qė publikisht t’iu falenderoj pėr heqjen e taksave tė larta pėr studentėt dhe pėr stimulimin e vlerave tė mirrėfillta. Pėrpjekjet tuaja pėr tė pėrmirėsuar gjendejn e rėndė qė ka kapluar arsimin shqip njė pėrgjithėsi e vlerėsojmė dhe nė kėtė rrugė e keni mbėshtetjen e diasporės shqiptare.


Ne, z.Bexheti e kemi pėrcjellė me vėmendje punėn tuaj akademike dhe shpresojmė se lajmet nga Universiteti Shtetėror i Tetovės do tė jenė lajme pėr suksese dhe arritje.

Me respekt Murtez Xhema - kryetar -Landskrona
tel: 0046735593642
email: info@bashkimi-shoqatave.com
----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
fotoni
Postuar nė: 14.12.2006, 13:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 144
Antari Nr: 350
Bashkangjitur: 26.06.2005Ku e dime per vlerat?!. Eshte mire te shohim se ēka do te behet...
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio