Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ISIC kartelat
transparenti21
Postuar nė: 14.12.2006, 17:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006ISIC kartela mund te meren te zurat e USUSHT-se ku duhet te paguhet 200 den dhe te dorezohet nje fotografi qe perdoret per dokumenta personale...
me tmira...
PM
Top
Terroristi
Postuar nė: 14.12.2006, 21:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Per cfar sherbei keta kartela ISIC


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Babadimri
Postuar nė: 25.12.2006, 13:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Kush mundet te mne jepe me shume ifnromata lidhur me kete teme
PM
Top
fato1
Postuar nė: 18.02.2007, 15:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Pershendfetje.A mun te me tregoni a ka kaluar afati per marjen e ketyre kartelave studentore dhe a ka ndonje kusht per te plotesuar per marjen e kesa(nota mesatare apo dicka tjeter)pres pergjigje ju falemnderoj qe tash kaloni mir dhe suksese
PM
Top
USSH-MAQEDONI
Postuar nė: 18.02.2007, 18:23
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 2916
Bashkangjitur: 24.09.2006Pershendtej Student tė Respektuar.

Dua qe ne emer te USSH-sė dega ne maqedoni te replikoj edhe uen edhe te ju tregoj disa gjera shum me rendesi por edhe pėr kete kartel.

Kuptohet se nuk mundet te jap dikush pergjigje se per qka sherben kjo kartė, sespe ky eshet nje projekt i vjedhur , keta te organizatave tejra e kan vjedhur dhe kan filluar qe ta shperndajn por nuk di se perqka shtebenė, ky eshte problemi, ndersa USSH-ja dega nė Maqedoni shum shpejtė do del edhe me fakte te tjera per vjedhejn e projekteve te organizatave studentore qė veprojnė nė Maqedoni.
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 18.02.2007, 18:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Eshte ka shkon taramani.

Nuk po mirret vesh, se kush po han, e kush po pin.


Ishalla bahet mir.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 18.02.2007, 18:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Kush e ka mir e kush e ka keq, kush po vjedh, e kush s'po vjedh, veq ngrani me bacin e mos u nalni.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
andy
Postuar nė: 18.02.2007, 22:11
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005ej po sa kartela be u ben se kujt si i kujtohet per ndonji dallavere te tijen do shperndaj kartela njiher usshm-ja tash ususht-ja.
mir e ka zeshkani ishalla bohet mir mjer ne studentet.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
studenti pr
Postuar nė: 18.02.2007, 23:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 3229
Bashkangjitur: 09.10.2006*ISIC-International Student Identity Card
Eshte nje kartel studentore e njohur nderkombetarisht e cila u mundeson studenteve qe te ken cmime me te lira te sherbimeve te ndryshme sic jan udhetimet,hotelet,muzeumet etj. Pra me an te kesaj kartela fiton benificionet si student ne 106 vende te botes.
*referenca: http://www.isic.org/sisp/index.htm?fx=istc_info


Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Llogaritni veten para se te llogaritni!!
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 19.02.2007, 09:56
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006kjo kartele eshte shume e vlefshme. Une ekam patur vete dhe gjithnje me eshte aplikuar 10% ulje cmimi. mos komentoni kot vec me prish imazhin e dickaje me vlere.
PM
Top
transparenti21
Postuar nė: 21.02.2007, 11:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006verehet mire te nderuar se cfare deture i kan vu vetes kto cfar USSHM-je , vetem per te share ate qe eshte vertet e vlefshme...
mos bini ne gracka te tyre po ecni merni kto kartela qe do te ju ndihmojne per te blere per gjera me lirim...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio