Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Psikotest-Sprovė e Karakterit, Sprovė e Karakterit
Blerim
Postuar nė: 15.12.2006, 01:58
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Ketu keni nje fajll ne powerpoint i cili ka nje pyetesor psikologjik.
Esht mire te keni me vete stylograf dhe flete qe ti shkruani pergjigjet tuaja qe mos ti harroni deri ne fund.
Pastaj ne fund krahasoni pergjigjet tuaja me pergjigjet nga testi dhe do te vini ne perfundim interesant.

Komentone me pas se cfar rezultate ju kan dalė.

Kliko Ketu per ta marre testin


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
pranvera
Postuar nė: 15.12.2007, 11:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 10316
Bashkangjitur: 18.10.2007Unč e bčra kčtč testin...ju kčshilloj ta bčni gjith..se ishte shumč interesant...a sa u pčrket komenteve ...ja lč radhčn dikuj tjetčr le ta bčje...


respekte tč mirčve...


----------------------------------------
Lumturia nč kčtč botč i ngjan dritčs sč shkreptimčs,
ndricimi i nji sekonde sjell pas fortunč disa orčshe...
PM
Top
M.A-84
Postuar nė: 15.12.2007, 12:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 150
Antari Nr: 6360
Bashkangjitur: 16.03.2007Blerim flm shume, me pelqeu shume testi po ajo ne fund nuk me pelqeu hic, qe duhet te ua dergoj disa personave, hehhehe.
Ani ate derrin ku e gjete?? E vendova ne fund... pergjigjen e din, hheeheh...A bash ato i du ma shuuuuumeeee...


----------------------------------------
I hurt my self today to see if I still feel, I focus on the pain the only think that's real...
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio