Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> KAZERMA- Vend i Sigurt i USHT-se apo JO?
aristoteli
Postuar nė: 15.12.2006, 13:56
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Tani sic kemi degjuar ne media se KAZERMA e Tetoves do ti kaloj prones se Universitetit te Tetoves.
Mendoni se eshte vend i sigurt apo do te vije ndrimi i nje partie dhe do ta zhvendos diku tjeter vetem per hire te xhelozise se kjo parti e beri te mundeshme kete?

DUke e ditur se MONOPLI ishte ne prone te USHT-se dhe politka e zhvendosi deri tek "Mosha Pijade" tani mund te ndodh edhe me Kazermen i njeti problem.

Cka mendoni pra ne lidhje me KAZERMEN do te jete definitivisht USHT-ja apo jo?


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 16.12.2006, 13:57
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Jam i mendimit qe Kazerma do ishte vend i pershtatshem per te bere nje kampus universitar. Mendoj se i ploteson te gjitha kushtet, pervec nevojes qe mund te shfaqet per te riparuar nje cik objektet te cilat edhe ashtu jane pak sa te rrenuara. Mendoj se eshte nje vend i qete per te zhvilluar studime.

Ka nje te keqe - po c'orientohen teper studentet e USHT-se te cilet me siguri do bezdisen nga keto levizje te shumta qe jane bere vitet e fundit. Dhe per me teper, lagja e re e Tetoves do ishte me mire sikur te kishte ne vete te gjitha Shkollat dhe Universitetet. Qe te mos sillen neper qytet larte e poshte studentet per nevoja te ndryshme, do duhej te perqendroheshin ne ate pjese te qytetit ku tashme ndodhet shkolla bujqesore, shkolla e medicines dhe dy Univerzitetet.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 16.12.2006, 15:48
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Me kan larguar nga serioziteti i vendoseshmerise se USHT-se andaj nuk kam nje vullnet te mbrendeshem te them se mund te jete ddefinitivisht tek Kazerma.
Politka shqiptare e crregulluar per perfitime te tyre elektorale dhe per marketinge te ndryshme bene levizje te pa parashikueshme te ketije Instuticioni arsimor me qellim te venqendrimitte garantuar per 4 vite.
Dhe kur 4 vite kalojn si 4 minuta ateher USHT duhet te gjej nje streh tjeter ku Pozita e me parshme ka bere gabime te madhe dhe pikrisht kjo loje e femijve ateher te jepe nje mosbesim se do te jete apo nuk do te jete.

Kazerma une mendoj se eshte vend i pershtashem, por me kusht te mos zhvendoset me asnjher nga aty.

Tetova duhet te shtrij krahet nga te gjithe anet nuk eshte e arsyeshme te grumbullohen ne nje vend te gjitha shkollat e mesme dhe universitet.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
PreMiuM
Postuar nė: 20.01.2007, 12:51
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5299
Bashkangjitur: 18.01.2007USHT i duhet nje kompleks i ndertuar enkas per Universitet se na lodhen duke na shperngulur de ne Monopol e de ne Kazerme e ku ta di une.. Me tere ato investime qe jane duke u be neper riparime e sende tjera do te mund te behej nje Godine Universitare.. po cka me be dikush duhet me u pasuaruar .
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio