Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Me 24 DHJETOR X-MAS PARTY > SPRAY Club (prishtine)
DrinZatriqi
Postuar nė: 16.12.2006, 16:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006Spray Club ne kooperim me Next Level prezantojne:

NextLevel

Me 24 dhjetor , per X-MAS ne SPRAY CLUB ju prezenton:


DJ Viktoria Rebeka [Underground-Connections] [Slovenia]
DJ Flooder [North Studio Recordings] [Greece]
DJ Legoff [NextLevel] [Kosova][/color]Kush nuk e ka ni reklamen ne radio qe ku e ka:


http://spray-ks.com/forum/Jazzya/Final%20CUT.mp3


Kush se ka pa hala reklamen ne RTK se shpejti e qesim ne YOUTUBE.

Sponzor Gjeneral: IPKO NET
Sponzor i arte:CITY PARK, INTER PRESS dhe KOSOVA SOT
Sponzor i argjent: Universiteti Univerzum
Sponzor Medial: Radio Televizioni i Kosoves


PER ATA QE JON KURIOZ ME NGU SET TE DJ VIKTORIA REBEKA QE 1:


http://www.differentgrooves.com/images/Pro..._09.09.2006.mp3[/b]


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
DrinZatriqi
Postuar nė: 18.12.2006, 02:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006lets party :)


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio