Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> USHT-ja a i plotėson tė gjitha kushtetė
QELLI_PR
Postuar nė: 17.12.2006, 23:54
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 4529
Bashkangjitur: 07.12.2006Universiteti Shtertorė a'i polotėson tė gjitha kushtet si juridike po ashtu edhe kushtet e tjera pėr arsye tė mendimit tė keqė qė ėshtė perhapur nė opinon qė USHT-ja nuk i plotėson kushtet juridike pėr tė qenė Univerzitet Shtetrorė.
Nė bazė tė njė vendimi qė ėshtė perpiluar nga ana e njė komisioni qė ėshtė formuar nė kuadėr tė Qeverisė sė RM thuhet se USHT-ja ka bėrė shkeljen e ligjeve qė nga themelimi .
PMMSN
Top
saraj
Postuar nė: 18.12.2006, 09:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006PĖRSHĖNDETJE. Nė njė emision debativ ne TVM para disa neteve,rektori i USHT-se S.B. tha se nuk i ka plotsuar te gjitha kriteret e parapara me ligj, duke filluar nga senati, emrimi i profesoreve,asistenteve, puna e referenteve, rektori ka lejuar qe nje prof. te ligjeron 3-4 lende,mos angazhimi i profave me emer si dhe problemi i dipl. etj. d.m.th se ka pas shum pune per tu bere dhe korrigjuar.
Mendoj dhe shpresoj te jene te fundit keto probleme ne univ. tone dhe keta te tashmit te kene mesuar nga paraardhesit e tyre, dhe te veprojn me mencuri dhe ta sjellin ne ate shkalle qe ti kene lakmi te gjithe USHT-se. Sipas paralajmrimit dhe sjelljes se prof.me emer si Rexhep.Q, Rexhep Mejdani, Agim Vinca etj. pastaj emrimi i senatit sipas kushteve dhe dispozitave te ligjit, mendoj se dal ngadal po merr te mbaren.INSHA-ALLAH. Dashte Zoti i madh.
PMIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio