Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ku do ta kaloni Naten e Vitit te Ri?
Elvana
  Postuar nė: 18.12.2006, 02:23
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 4446
Bashkangjitur: 05.12.2006Meqe ne shqiptaret e kemi si tradite ta festojme dhe presim vitin e ri ndryshe nga festat tjera mendoja te pyes se ku do ta festoni naten e vitit te ri? smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
harabeli1
Postuar nė: 18.12.2006, 05:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 50
Antari Nr: 4632
Bashkangjitur: 12.12.2006si zakonisht naten e par ne shtepi me familjen dhe mysafiret. s'livriti pej shpis naten e par mja kajt nanen. urime te gjitheve.
PM
Top
Ethnic Albanian
Postuar nė: 18.12.2006, 10:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 154
Antari Nr: 3787
Bashkangjitur: 02.11.2006Jashta Temes
PM
Top
shqiptarjauk
Postuar nė: 18.12.2006, 16:28
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 30
Antari Nr: 3222
Bashkangjitur: 09.10.2006Me sa e shikoj une, ketu eshte hapur teme se ku do te presim vitin e ri, NUK I DEDIKOHET PYETJES SE PERSE NUK DUHET TA PRESIM VITIN E RI- NESE DO TE DISKUTOSH PER KETE HAP TEME TE VEQANTE. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 18.12.2006, 18:08
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Ne shtepi... me familjen... nga ora 12 do dalim te shohim fishekzjarret ne qender... shpresoj te mos e shoh Ethnic Albanian ne qender duke zbardhur dhembet nga ngazellimi i fishekzjarreve


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio