Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihmė! Kush ligjeronė gjuhėn angleze nė USHT
Strugani
Postuar nė: 18.12.2006, 18:36
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 1122
Bashkangjitur: 09.05.2006Me intereson te di se kush ka ligjeruare lendet:

Gjuhe Angleze I dhe Gjuhe Angleze II ne USHT deri tani?

Ju faleminderit
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio