Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Objektet e reja nė ndėrtim nė UEJL
fashionx
Postuar nė: 18.12.2006, 19:08
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 4376
Bashkangjitur: 02.12.2006Ju Kerkoj falje Nese e kam hapur kot ket tem po mua me intereson :
Te Objektet QE ndertohen mbrenda ne shtul cfar do te behet .!!!Respekt.. smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 18.12.2006, 19:43
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006fashin

ne mos gabovsha do te behet dicka per studimet post-diplomine...


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 18.12.2006, 19:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Aty do te jete qender biznesi dhe i vendosur fakulteti i Administrates se Biznesit.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio