Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> NJOFTIM! Me rastin e pėrvjetorit tė USHT-sė
r.mislimi
Postuar nė: 18.12.2006, 20:28
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004NJOFTIM


Me rastin e pervjetorit te Themelimit te Universitetit Shteteror te Tetoves, ne Qendren e Kultures ne Tetove, me 20 dhjetor 2006, do te mbahet Akademi solemne.

Ne kete akademi fjale rasti do te mbaje rektori i Universitetit Shteteror te Tetoves, prof. dr. Sadi Bexheti, kurse do te pershendesin kryeministri mr. Nikolla Gruevski, Ministri Arsimit dhe Shkences Sulejman Rushiti dhe Ministri i Kultures i R. se Maqedonise Ilirian Beqiri.

Hapjen e Programit te kesaj akademie do ta beje Korri i Universitetit me Hymnin e universiteteve me dirigjent Arifikmet Xhemaili, kurse pika koncertale do te ekzekutojne emra te njohur te vendit, si Blerim dhe Ariana Grubi, Ana Gaceva, Gordana Josifovska Nedelkovska etj.
Akademia solemne do te mbahet ne Sallen e Madhe, ne oren 19,00.


Me respekt!

Tetove, 15. XII. 2006 Keshilli organizativ i USHT-se

----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 19.12.2006, 09:59
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006iiii sa qejfff sikur te ishim?!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio