Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Konkurs i UP -sė pėr punime shkencore
r.mislimi
Postuar nė: 19.12.2006, 13:25
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Konkurs i UP -sė pėr punime shkencore, Vepra artistike, Projekte mė tė
mira tė personelit akademik


Pėr shpėrblimin e punimit shkencor mė tė mirė i botuar nė revistat me recension ndėrkombėtarė, veprės mė tė mirė tė artit, si dhe tė + projektit ndėrkombėtarisht tė pranuar.

Zgjedhjen e punimit, veprės ose projektit do ta bėjė Komisioni i cili do tė jetė i pėrbėrė prej pesė anėtarėve pėr secilin lėmė pėrkatės ( tre nga Universiteti dhe dy jashtė Universitetit).

Shpėrblimi pėr secilin fitues nga lėmi pėrkatės,i cili vlerėsohet pėr vend tė parė do tė shpėrblehet 300 euro. Njėherėsh pėr fituesit e vendeve tė para dhe fituesit e vendeve tė dyta me punime shkencore mė tė mirė me recension ndėrkombėtar,veprės mė tė mirė tė artit ose projektit tė pranuar ndėrkombėtarisht do tė kenė stimulimin prej 100 euro nė muaj, nga dita e fitimit deri nė fund tė vitit 2007.

Konkurruesit duhet tė jenė nga radha e personelit akademik tė Universitetit tė Prishtinės.

Afati i paraqitjes nė konkurs zgjatė deri mė 10.1.2007.

Paraqitėsit duhet tė shėnojnė telefonin kontaktues.

Paraqitja e punimeve nė zarf tė mbyllura dorėzohet nė Rektorat zyra nr. 18.
info@uni-pr.edu


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Uskana2006
Postuar nė: 19.12.2006, 20:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
Shume bukur, por eshte me te vertete dem se ky konkurs nuk ka karakter gjitheshqiptare. sukses.

PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio