Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Seminare dhe udhėtime (FALAS)
DrinZatriqi
Postuar nė: 20.12.2006, 04:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006European Week Eindhoven 2007
Eindhoven, The Netherlands - 26-30 March 2007


Organizator: Association of European Union Activities Center

Shpenzimet: Pjesemarrja ne seminare eshte pa pare. Organizatori i mbulon te gjitha shpenzimet e akomodimit dhe ushqimit.

Afati per konkurim: 15. janar 2007.

Menyra e konkurimit: Permes formularit ne web faqen e organizatorit

participants@europeanweek.org
http://www.europeanweek.org


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
DrinZatriqi
Postuar nė: 20.12.2006, 04:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006European financial seminar
Geneva, Switzerland - April 29th - May 4th, 2007


Organizator: P&G

Informacione: A keni deshire te mesoni si funksionin P&G? Nese jeni ne 2 vitet e fundit te studimeve te juaja. nese e filisni mire gjuhen angleze, dhe deshironi te njohni menaxhere te suksesshem P&G, lajmerohuni!


Shpenzimet: Shpenzimet e rruges, akomodimit dhe ushqimit i mbulon organizatori.

Afati konkurimit: 16. Shkurt 2007.

Menyra Konkurimit: Permes web faqes se organizatorit.

http://www.pgbalkans.com/career/opportunities_s_offer6_1.asp


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
DrinZatriqi
Postuar nė: 20.12.2006, 04:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006Sixth GEP Postgraduate Conference
Nottingham, UK - 26th-27th March 2007


Organizator: University of Nottingham

Informacione: Qellimi i kesaj konference eshte qe te siguroj vend per perhapjen e hulumtimeve te studenteve ne fushen e globalizimit dhe politikes ekonomike. Organizatori pret pjesemarrjen e doktoranteve te cilet do te nderronin idejat me koleget e tyre ne nje atmosfere shume relaksuese. Ne konference mund te lajmerohen edhe te diplomuarit te cilet jane ne proces te temes per doktorature.

Shpenzimet: Organizatori mbulon shpenzimet per akomodim.

Ndihma financiare: Organizatori do te jap 100 funta per punimin ma te mire.

Afati per konkurim: 15. janar 2007.

Menyra konkurimit: Per me shume informata lidhje me konkurimin vizitoheni web faqen e organizatorit.

Email: zhihong.yu@nottingham.ac.uk
http://www.gep.org.uk/conferences/postgrad...d_conf_2007.htm


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
DrinZatriqi
Postuar nė: 20.12.2006, 04:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006Graceh 2007
Budapest, Hungary - 18-20 May 2007


Organizator: Central European University

Informacione: Tema e rradhes e Graceh konferences do te jete: "New Histories of Politics - Topics, Theories, and Methods in the History of Politics Beyond Great Events and Greant Men"
Konferenca eshte e dedikuar per te diplomuarit dhe doktorantet te cilet jane te interesuar per hulumtimin rreth temes te konferences.

Shpenzimet: Pjessemarja ne konference eshte pa pare.

Ndihme financiare: Ekziston mundesia per ndihme financiare. Duheni te kerkoni ndihme financiare kur te aplikoni.

Konkurimi: 15. janar 2007.

Menyra konkurimit: Duhet te dergoni esse (deri ne 300 fjale) dhe CV-ne ne email te organizatorit.

graceh2007@yahoo.com
www.hist.ceu.hu/conferences/graceh/


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
r.mislimi
Postuar nė: 20.12.2006, 10:16
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Per cilet student vlene? vetem per te UEJL-se apo edhe te tjeret?


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Gazetari
Postuar nė: 20.12.2006, 17:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Drini flm per keto infot, jane shume te mireseardhura!

T'a kam borxh nje kafe :D
PM
Top
DrinZatriqi
Postuar nė: 21.12.2006, 03:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 602
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (studenti @ 20.12.2006, 10:16)
Per cilet student vlene? vetem per te UEJL-se apo edhe te tjeret?

Per te gjithe studentet.


----------------------------------------
My door is alwayz open, feel free to leave!
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio