Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kujt i pengon studentet.info nė USHT
r.mislimi
  Postuar nė: 20.12.2006, 16:14
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Me rastin e pervjetorit te Themelimit te Universitetit Shteteror te Tetoves postieret qe ka ky Universitet nuk kan gjetur e-mailin e faqes studentore studentet.info per te bere te pakten nje thirje per kete dite madheshtore.

Perse te analshkalohet revista virtuale e studenteve www.studentet.info kur ne kohene studenteve te mjekesis ne UT ishim ata qe cdo ze te studenteve e bartem ne kete dritare dhe u be qender e shpreses se tyre.

Ne jemi reviste qe funksionojme jo per udheheqesit e USHT-se por per studentet dhe 18 mije studente jane ata te cilet vizitojne faqen tone ne dite dhe perkunder anashkalimit te ndonje postieri per festen e USHT-se, do te vazhdojem te jemi drytare e studenteve per shkak se ne ekzistojme per studentet.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Cusack
Postuar nė: 20.12.2006, 16:24
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006studenti

Udheheqesia e USHT-se me sa duket s'pajtohet me politiken editoriale te studentet.info. Nuk ju vjen mire se i keni nxjerre te gjitha ne shesh. "Profesoret sexy" s'kane qene dakord qe stafi te jete i ftuar ne pervjetor. Gjithsesi, une e shoh me te rendesishme qe studentet.info te jete akoma dritare e studenteve e cila duhet t'i informoje studentet aktuale dhe studentet e ardhshem me ato qe do perjetojne gjate studimeve ne Tetove.

Qente le te lehin - karvani te shkoje perpara!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Dashi-25
Postuar nė: 20.12.2006, 16:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 499
Antari Nr: 4025
Bashkangjitur: 14.11.2006Shiqir qe nuk ju kan thirur sepse keshtu e deshmoni se jeni te pavarur nga asnje instuticion nga asnje partij dhe nga asnje individ.

Mos thirja juaj ne kete pervejtor deshmon se keni qene cdo here ato qe keni mbrojtur interesat e studentve e jo te perofesorve.

Duke demtuar imazhin e mesimdhenesve ne USHT ju jeni ne qender te hakmjares duke ju anashkaluar ne menyra te tilla.

Mirpo kjo nuk besoj se do ju ndal vullnetin tuaj ne ditet e ardheshme andaj studentet.info do jete faqja ku do te nxjer te gjitha paregullsit ne cdo Universitet. Ju lumt per punen qe beni dhe ju deshiroj pune te mbare ne ditet e ardheshme por mos merziteni se nuk ju kan bere thirje.
PM
Top
didi
Postuar nė: 20.12.2006, 16:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 27
Bashkangjitur: 01.12.2004Nga qe nuk ju ka shkuar per shtati publikimi i gjesteve te ndyra qe kan ber njerzit qe populli i njeh si me te ngriturit me te civilizuar dhe nga te cilet pritej dicka.
Pamvarsish nga ajo,neve do vazhdojm serish te ngrejm zerin kunder padrejtsive dhe kunder keqperdorimit te imazhit te studentit.
Le te jet studentet.info cdo her fole e ngroht per studentet, pa mar parasysh qe per profesoret eshte antibiotik per flliqsirat e tyre.


----------------------------------------
Neser rezikon ke gjasa te humbasesh, e nese nuk rezikon i humbur je ..!!
PMEmail PosterUsers Website
Top
flora_te
Postuar nė: 20.12.2006, 16:46
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 4768
Bashkangjitur: 19.12.2006Atyre qe ju pengon drejtesia
PM
Top
harabeli1
Postuar nė: 20.12.2006, 19:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 50
Antari Nr: 4632
Bashkangjitur: 12.12.2006ndoshta dikujt i pengon por shprehi mendimin se te gjithe adhuruesit e kesaj faqe jan te knaqur me punen qe po ben stafi i ksaj faqe. te gjithe kemi te drejt informimi dhe nese kjo dikujt i pengon, neve nuk na intereson. stafi i studentet.info, esht per t'u lavdruar puna juaj!
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 20.12.2006, 22:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006studentet.info eshte faqe e studentve dhe do te jete pavarsisht se kush e respekton dhe kush e nencmon, ajo do te mbetet edhe me tej gjall duke e ushqyer ne bashkarisht dhe duke i dhene vullnet te palodhshem dhe duke na informuar si nje agjenci lajmesh studentore.

Andaj friga nga parregullsit qe nxjer studentet.info injorohet nga ata qe kan mizen nen ksul!!


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 21.12.2006, 12:48
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006studentet.info

Ndoshta eshte me mire qe nuk ju kane ftuar...edhe une pajtohem me Dashin sepse ketu shume gjera tregohen dhe askujt nuk i vjen mir qe ju ējeret maska....

Suksese


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 21.12.2006, 20:34
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004I nderuari Studenti apo Redaktor apo si tet them, skeni pse me u merzit per kete ketu e shifni se jeni te mrekullueshem, ketu shifet se nuk keni qen te ftuar se gjithmon keni qen te REALT.

Prandaj Vazhdoni si keni filluar edhe pa merzitje se skeni qen te ftuar.
Si kishte cekur me lart edhe Cusack Qente le te lehin - karvani te shkoje perpara!

Keni perkrahjen e 20000 vizitorve (studenteve) ne ket revist Virtuale.

Pranoni pershendetje staffi i mrekullueshem.----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
aristoteli
Postuar nė: 21.12.2006, 20:54
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Ju paska dashur ZOTI qe mos te jeni prezent ne kete pervjetor, Sepse ndoshta ndonje prej Staffit tuaj do te pesonte kete tragjedi qe ndodhi.


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio