Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> URIME FESTAT
Terroristi
Postuar nė: 20.12.2006, 18:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Te gjith shqiptarve ua uroi festat e fund vitit dhe njeherit muslimanve ua uroi festen e kurban bajramit


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 20.12.2006, 20:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje flm Terroristi

gjithashtu edhe un ju uroj festen e kurban bajramit dhe vitin e ri 2007
dhe ju deshiroj qe ky vit te ju sjell gjithat te mirat

respekt
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 20.12.2006, 21:19
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Pershendetje dhe Gezuar


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 21.12.2006, 20:50
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Gezuar edhe nga une festat e funvitit edhe Festen e Kurban Bajramit


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Ethnic Albanian
Postuar nė: 21.12.2006, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 154
Antari Nr: 3787
Bashkangjitur: 02.11.2006
Me fat vetėm festa e Kurban Bajramit, me gezim dhe lumturi!!
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 22.12.2006, 00:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Urime festat e fundvitit...

Paqja, meshira dhe begatia qofshin pjese e jetes suaj!

VIT TE MBARE TE DASHUR ANETARE...
PM
Top
dudo
Postuar nė: 22.12.2006, 01:22
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 27
Antari Nr: 4822
Bashkangjitur: 22.12.2006Spari urime festa e KURBAN BAJRAMIT edhe se dyti festa e VITIT TE RI
PM
Top
ardi_pr
Postuar nė: 22.12.2006, 10:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006
Me fat festen e Kurban Bajramit tė gjithė besimtarėve dhe besimtareve musliman
Le tė mbizotroj gėzimi dhe hareja nė zemrat e tė gjithė muslimaneve, nė kėtė fest tė madhe, tė mos i harrojmė kursesi femijet jetim (bonjak), familjet e shehideve(deshmoreve) si dhe invalidet e luftės.
Gjithashtu Allahu ua pranoft haxhive haxhin dhe na mundesoft qe edhe ne ta kryejmi kete obligim fetar!
AMIN


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
Gazetari
Postuar nė: 22.12.2006, 15:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Tema eshte vetem per urime dhe pershendetje me rastin e festave te fundiviti dhe jo per t'i mbajtur ligjerata njeri-tjetrit.

Edhe njehere, URIME FESTAT.
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 22.12.2006, 15:20
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Gjithashtu edhe nga une Urime Festat e Fund vitit dhe Festen e Kurban Bajramit


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
harabeli1
Postuar nė: 22.12.2006, 19:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 50
Antari Nr: 4632
Bashkangjitur: 12.12.2006urime festat; gezuar
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 22.12.2006, 22:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
Urime festat e fundit te Vitit.
PM
Top
spartacus
Postuar nė: 23.12.2006, 10:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006Urime Festa e Kurban Bajramit si dhe Festa e Vitit te Ri 2007.
Ju deshiroj shendet, lumturi, si dhe gjitha te mira ne jete.
URIME
PM
Top
preglli
Postuar nė: 24.12.2006, 17:33
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 38
Antari Nr: 1078
Bashkangjitur: 27.04.2006Te dashur bashkekombes,

Gezuar Krishtlindja dhe Festa e Kurban Bajramit!
Urime Viti i Ri 2007!
Ju uroj shendet dhe realizim te deshirave kryesore ne vitin qe pason.
Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria!!!
PM
Top
ardi_pr
Postuar nė: 28.12.2006, 11:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006
Me ane te kesaj Kartoline edhe nje here ju uroj festene Kurban Bajramit!

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio