Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Te arriturat e USHT-se, teme debatuese
Babadimri
Postuar nė: 24.12.2006, 01:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Cilat jane te arriturat e Universitetit shteteror te tetoves. A po haperon para ky universitet. Cka duhet te ndodh me te e tj
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 24.12.2006, 01:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Po e hap kete teme si nje dritare per te debatuar e biseduar mes vete per ato qe duhet te ndodhin ne Universitetin sHTETROR TE TETOVES. PER MUA PERSONALISHT KA QENE SHUME LAJM I MIRE KUR KUPTOVA SE NE USHT KA FILLUAR TE LIGJEROJR AKADEMIK REXHEP QOSJA POASHTU ME KA ARDHE MIRE QE EDHE ISH KRYETARI I SHQIPERISE REXHEP MEJDANI MBAN MESIM
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 24.12.2006, 02:33
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Pse lajm i mire te duket qe ka ardh nje profesor te ligjeroj ? Le te ulin tarifat per studentet, le ti bejen pagesat e provimit si ne Kiril e Metodi dhe le te paguhen si ata qe paguajn e jo Paguaj ne Banken Komerciale Shko deri ne Rektorat jep fletparaqitjen shko ne Dekanat mere Flet Pagesen shko ne Provim vonohet profesori, Kjo te duket e aritur ty?

Dhe tani te duket e aritur qe punsohen me Libreza te PDSH-se ne USHT kjo te duket ty mos ja fut edhe ti si te vjen ne goje.


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 24.12.2006, 11:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Me vjen keq Filozof qe po i merr gjerat me kaq vrull e kuptoj se je i deshperuar po nga deshperimi nuk fitojme asgje as une as ti as shoqeria shqiptare.
per mua ka qene gjest shume patriotik qe rekrori Sadi bexheti taksat per studentet e Shqoiperise te Kosoves dhe viseve tjera i beri te barabarta me studentet qe jane nga Maqedonia. Kjo per mua eshte nje e arritur. E arritura tjeter qe vete e kam perjetu eshte se tash mundesh edhe per problemet qe kemi mund te trokasim ne deren e rektorit dhe mund te bisedojme . Tjetra kerkesat tona rigjeohen me shpejtesi nga administrata dhe deri tash nuk kam degjuar se ndonje kerkese e studenteve eshte refuzuar.
ka mangesi por nese vetem kritikojme me palidhje sdo te kete gje prej kesaj besome
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 24.12.2006, 12:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Kush jane ata me libreza te pdsh-se mos e tepro Agim Vinca ska libreze patriake, Rexhep qosja ska libreze, as mejdani etj etj etj tlutem benu korekt
PM
Top
fato1
Postuar nė: 21.03.2007, 09:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007E them me keqardhje se usht nuk ka arit ama bash ASGJE ......
PM
Top
Pretorian
Postuar nė: 21.03.2007, 09:52
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 5252
Bashkangjitur: 15.01.2007fato-sh

jo asgje po nen zero eshte. po i ka punsu Arifikmeti, djalin, te fejuaren e djalit, rektori te aferm dy vllezer shoferin dhe vllaun e shoferit e tash dhe te tretin me duket po ja gjen nje lloj vendi asistence thjesht si ne humor hypi pacerka e ra kunglli hypi kunglli e ra pacerka

e keqja me e madhe eshte se kemi studenta te tille qe kurr mos i kishim me mire
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 23.03.2007, 08:41
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006o bre ju nuk gezoni e sja dini te mires asnjehere. Po a i beni ndonjehere pyetje vetes ku ishte USHT para 4 vitesh (spo them me tej) apo para 3 apo para 2 vitesh?

nje gje eshte e sigurt: Kush flet , e ben nga inati dhe smira! Tregohu me zemergjere lerjani kohes, kushdo qe te jete duke drejtu nuk i ben dot me suste gjithe shkaterrimet e se kaluares - te reja!

Hallall i qofte se po punon mire, keshtu vazhdofte! Boll kane abuzu plehrat qe ishin deri sot! BOLL!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio