Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Barcolete studentor, Humor i zi
tonny_77_m
  Postuar nė: 24.12.2006, 17:50
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 23
Antari Nr: 4340
Bashkangjitur: 30.11.2006Kane qene 15 studente te USHT-se dhe kane shkuar te marrin pjese ne 12-vjetorin e themelimit te universitetit. Kur ne foltore ka dale Lubish Georgievski, secili prej tyre ka dhene nga nje fishkellime. Dhe kane paguar dy denime:
1. Denimin e pare ua kane dhene mafiozet e Menduh Thacit, me dorreza pistolete

dhe

2. Denimin e dyte ua ka dhene mafiozi i Menduhit, por si kryeshef - 200 euro denim.

Por, njeri nga studentet i ka thene kryepolicit te Tetoves se ka 500 euro ne nje vend dhe nuk i ka thyer.

Policia ia ka kthyer: Fishkello edhe nje here e gjysme dhe mos kerko kusur. Kondak pishtolli nuk do te japim.
PM
Top
spartacus
Postuar nė: 24.12.2006, 17:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006hahahah, mjeret na mjeret.....
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 25.12.2006, 23:12
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Dhe barcoleta vazhdon, kur denimin duheshte ta shperblej Alia va nguli prap studenteve , dmth studentet e hengren edhe kondakin edhe llafet e Alise :)


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 26.12.2006, 01:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006E forte kjo barcaleta :D
PM
Top
webm
Postuar nė: 26.12.2006, 15:18
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004hehehe :)


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio