Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Bashkepunimi nderuniversitar e nderstudentor, debative
Babadimri
Postuar nė: 25.12.2006, 12:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Ne Tetove funkcionojne dy Universitete ai i Tetoves dhe ai i Evropes Juglindore. Shume afer njeri tjetrit si fizikisht por me nje bashkepunim shume te dobet. Si mendoni se duhet te permiresohet komunikimi ne mes ketyre dy institucioneve dhe sa duhet ne si studente te ndikojme ne afrimin dhe bashkepunimin me vllazeror ne mes tyre.
Psh kisha pas deshiore qe debate, programe te ndryshme te behen bashke sepse fundja ne jemi stduente dhe kemi envoje qe te kembejme ide dhe vlera
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio