Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Marshi studentor 30 student !!!!
genc gashi
Postuar nė: 27.12.2006, 12:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 670
Antari Nr: 4909
Bashkangjitur: 27.12.2006Marshi studentor qe u mbajt sot ne Tetove me moton, "Ndal dhunės mbi studentėt!” ishte me nje karakter te vobeket ku edhe studentet rrgues nuk ju bashkuan per arsyje se Thirja e tyre "Kush nuk bashkohet eshte tradhtar" bie ne kundershtim me demokarcine.
Nese nuk je pro mendimit te tyre je tradhtar kjo eshte vetem ne kohen e komunizmit andaj Marshi si Marsh une them se deshtoi.
Perse nuk ju bashkuan profesoret?
Perse ishin 30 student?
Ku ishin ata qe u rrhen?


----------------------------------------
Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqipe q*!!!
PMMSN
Top
Cusack
Postuar nė: 27.12.2006, 15:02
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Protestat mund te shoqerohen me fishkellima dhe britma. Kryeredaktori i FAKTIT terhoqi verejtjen qe te mos fishkellohet se mund te ndeshkohen studentet. Kjo mbase ka qene shkaku i frikes per prezence ne protesta smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
berkan
Postuar nė: 27.12.2006, 18:14
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 16
Antari Nr: 4623
Bashkangjitur: 12.12.2006sipas mendimit tim shkak i deshtimit te protestes qe u mbajt sot ishte shkak i organizimit te dobet,kshtu qe herve tjera para se te meret iniciativ per te organizuar nje protest te ktill,duhet qe te siguroheni se keni permbajtjen e gjith studenteve.studentet jan thjesht si nje kosh me blet te cilet pa prirsin e vet as nuk i hyn apo fillojn fare punen.Ndersa studentve ju deshiroj suksese ne te ardhmen dhe le te jemi optimist se e ardhmja do te na sjell dicka me te mir.
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 28.12.2006, 13:46
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006kur do te organizohet proteste pa doreza e pa maska e pa prapavi politike me siguri do te kete nje bum me te madh....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 28.12.2006, 18:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006 Citim (LirimShabani @ 28.12.2006, 13:46)
kur do te organizohet proteste pa doreza e pa maska e pa prapavi politike me siguri do te kete nje bum me te madh....

Fjale me vende.Dyshimi na doli i vertetet gjithcka paska qene e planifikuar nga BDI-ja.Per kete dhe ska perkrahje.


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 28.12.2006, 21:15
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Harun

ne kete rast nuk dua te them se ishin apo nuk ishin te BDI-se mirepo atij incidenti i vinte era edhepse nuk kam mar pjes ne akademi e kuptoj se atij incidenti era politike i ka ardhur...


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 30.12.2006, 00:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Me rendesi eshte se studentet nuk lejuan qe nga selite e partive te vendoset se cka ata duhet te bejne. Kjo eshte esenca
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio