Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Diploma te falsifikuara ne Shtul, debative
Babadimri
Postuar nė: 30.12.2006, 01:04
Quote Post

Tėrė kohėn flas :)

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006

Dite me pare nga mediat e shqiperise e transmetuar edhe ne mediat tona ketu u be e ditur se edhe nga Universiteti i Evropes Juglndore kane dale diploma te falsifikuar. Se si eshte be kjo forme nuk dihet por ne shqiperi eshte zene falsifikatori i pare nje zyrtar i larte ne polici.
Interesant kjo ceshtje eshte kisha dashur te debatojme cka mendoni per falsifikimet
PM
Njomza_22
Postuar nė: 02.02.2007, 15:21
Quote Post

Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006

Cdo falsifkim eshte i demtueshem per shoqerin tone andaj nese jane te verteta keto ateher edhe UEJL-ja do te deshtoj aq shume sa qe i vjen era me duket.
PM
D_power
Postuar nė: 19.02.2007, 22:54
Quote Post

Miku i ri
*

Postime: 5
Antari Nr: 5931
Bashkangjitur: 19.02.2007

nuk besoj se ka nje falsifikim te tille edhe ne UEJL...ndoshta jan vetem zera qe shpejt do te shuhen e do te dal ne shesh se kan qene vetem dezinformata...por nese eshte e vertet athere sic tha edhe njomza_22 shum shpejt do te deshtoje
PMMSN
zeshkani
Postuar nė: 21.02.2007, 15:17
Quote Post

Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006

Gjithqka mund te ndodhe.Por edhe une shpresoj qe te jet vetem dezinformat,edhe pse sic thot nje fjal popullore "Pa henger qep, nuk te vjen era", por ishalla nuk eshte keshtu, se e hup imazhin UEJL.
PMUsers WebsiteYahooMSN
deadman
Postuar nė: 21.02.2007, 15:30
Quote Post

Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Postime: 12
Antari Nr: 5985
Bashkangjitur: 21.02.2007

thashetthemet gjithmon kan qene, jan dhe kan me qene te shqiptaret se ne anet pozitive kurr nuk i shohim i mbyllim syt vetem ato negative dhe te paverteta i folim , une nuk them qe nuk munet me ndodhe gjithqka asht e mundur po eshte keq te flasesh pa fakte dhe dokumente origjinale kshtu qe nuk e mbroj uejl-n po une mendoj se kto jan trika per uljen e emrit te uejl ,fakemnderit per mirkuptim
PM
Ulqinaku
Postuar nė: 23.02.2007, 19:00
Quote Post

Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007

nuk mendoj se me nje falsifikim mund te deshtoj nje universiteti i permasave sic eshte UEJl///
Ne USHT kemi me mijra diploma false dhe ende po vazhdonj e njejta procedur e falsifikimit por ende nuk po deshton apo nuk falimenton....?!
mendoj se nese eshte "e verete" kjo ateher do te deshtojn ata qe e kan bere kete falsifikim e jo te deshtoj nje kuader i till akademikesh sic eshte UEJL-i...Por prap jam pak sa skeptik ne kete qe po lexoj edhe pikerisht ne ken

----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
fancy_boy
Postuar nė: 23.02.2007, 22:00
Quote Post

Shetitje neper Mjegull

Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004

Sun besoj qe mundet me pas nje falsifikim te tille ne UEJL. Por edhe seshte per te mos ti besuar!

----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio