Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pėrshėndetje nga Qikita, nga qikita
qikita
Postuar nė: 01.01.2007, 15:12
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 5017
Bashkangjitur: 01.01.2007tung tung jetoj ne finland 17 vjeq dhe studijoj pėr moter medicionale.


----------------------------------------
Should I re-live my life ,
i'd run into you much
sooner .

PMMSN
Top
Cusack
Postuar nė: 01.01.2007, 15:33
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Mirserdhe qikita...
Uroj t'ia kalosh sa me mire ne kete Forum Studentor!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 01.01.2007, 18:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Pershendetje

Te uroj mire se ardhje ne forum dhe caste te kendshme ne forumin e shpirtit studentor...

PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 01.01.2007, 22:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje qikita mir se ke ardhur te deshiroj te kalosh mir ne ket forum
k l m
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 02.01.2007, 10:06
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006ok

se pare mendoj se ĒIKITA duhet e jo QIKITA....

mire se erdhe pra ne "vendin e flijimit te profesorve qe bejne dallavere" dhe ne ringun studentor......


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio