Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihmė rreth afateve tė provimeve ( USHT)
spartacus
Postuar nė: 02.01.2007, 11:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006a e din dikush a ka dale afati i provimeve ne fakultetin juridik ( USHT), dhe kur behet paraqitja e provimeve...flm smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 02.01.2007, 11:24
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Ne cilin Universitet?


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
spartacus
Postuar nė: 03.01.2007, 11:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006ne USHT de, fakulteti juridik !!!!
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 03.01.2007, 15:41
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006te henen fillon paraqitja! nxitoni....
PM
Top
spartacus
Postuar nė: 03.01.2007, 16:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006flm shume studentej.
gjithashtu e intereson kur fillojne provimet e vitit 4, me cfare dati eshte provimi i pare ???? flm
PM
Top
PreMiuM
Postuar nė: 20.01.2007, 12:55
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5299
Bashkangjitur: 18.01.2007Provimet fillojne nga data 1 shkurt deri 15 shkurt, ndersa per lendet qe i ligjerojne profesoret nga Kosova provimet mbahen nga 16 shkurti.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio