Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Jeni PRO ndryshimit te meny-s me "autoret e rinj"
r.mislimi
Postuar nė: 02.01.2007, 11:15
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Si mendoni ne meny ti bashkangjitet tema "autoret e rinj"

Pra saktesisht te jem i qarte qe ne fillim, me kete mendoj se shume do te jte me pasur kjo web-faqe.Sepse vete fakti qe disa njerez kane aftesi te shkruajn e nuk kane si te afirmohen, mendoj se do te ishte zgjedhje e mire te hapej nje dege e tille ne kete web.
Ku me se shumti do te kete kollumna, ne te cilen autoret e rinje do te shkruajn rreth asaj qe ndiejn perjetojn, gjithashtu edhe si e shohin ato rrugeshpetimin e tyre?Prej kesaj faze qe jemi duke kaluar ne ende.Andaj mendoj se do te perkrahni mendimin tim, pse jo dhe te vazhdoj qe ne ditet ne vijim kjo dege ne kete web te funksionoj.
Si mendoni ju per kete ide?


PS: Kjo leter ka ardhur tek rubrika e lajmve, e pame te arsyeshme te nxjerim ne forum per te diskutuar dhe per te vendosur nje rubrik te till!


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 02.01.2007, 11:20
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Jeni gazetarė pa pėrvojė, ose dėshironi tė beheni gazetarė?

Bėhuni reporter tė lajmit nė faqen studentore sepse ne e dėgjojmė zėrin tuaj!

Shkrimet tuaja dėrgoni nė: info@studentet.info


I nderuar antar, ne qe nga fillimi kemi hapur mundesin per bashkpunime te ndryshme me studentet mirpo deri me tani nuk ka derguar asnje shkrim asnje prej studenteve.
Ne edhe me tutje do te jemi te hapur per te bashkpunuar per te afruar studentet qe kan prirje per te shkruar cfar do qoft, mirpo ne rubriken e lajmeve do te nxiren vetem shkrimet qe mbulojn jeten studentore te jemi te kjart nuk pranojm lajme politike apo lajme dashurie apo dicka tjeter qe nuk e ka vendin tek lajmet.

Per me shume hapsire eshte krijuar forumi ku aty mundesh me shkru ate cka deshiron per cfar do teme.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
eMAD
Postuar nė: 02.01.2007, 18:02
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 5009
Bashkangjitur: 01.01.2007Falemenderit spari per mirekuptim, por mendova se do te jete e arsyeshme qe te shkruhen kolumna.Sidoqoft falemenderit shume.Dhe suksese ne kete vit e mbi te gjitha shendet....
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
eMAD
Postuar nė: 02.01.2007, 18:10
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 5009
Bashkangjitur: 01.01.2007Kete dege deshirova qe te hapet sepse, sic shkruan dhe ne fillim te publikuar nga studenti ketu dua te perfshihen vetem tema socaile dhe neper ate se neper cfare jemu duke kaluar.Ku eshte bere "art" mbijetimi dhe ne kete dege le ti shprehin te gjithe revoltet shoqeria jone.Une personalisht jam 16 vjecare por kete ide e dhash ngase shume njerez kane aftesi por nuk din se ku ti shprehin.
...Pse jo, ju si web e ne si shoqeri mos tiu ndihmojm ketyre njerezve te rralle!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
andy
Postuar nė: 02.01.2007, 19:22
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005cak don me zbulu bre shoku eMAD po a nuk e shef se shum ne rregull oshte keshtu siq oshte.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
eMAD
Postuar nė: 03.01.2007, 15:14
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 5009
Bashkangjitur: 01.01.2007Une sjam zbulues, po te theksoj edhe njehere qe kjo do te sherbente qe dikush te shkruaj, per situatat vijuese ne Maqedoni.Qe do te thote se eshte ndoshta e nevojshme se tanime ju jeni dhe studente dhe to te ishte turp sikur te mos kishte ne mesin e tyre njerez qe sdin te shkruajn kolumna.Perndryshe ku web eshte shume i mire edhe keshtu por pse mos te pasurohet edhe me teper, dhe te behet edhe me i frekuentuar.
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio