Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cfar la studentet.info gjatė 2006
r.mislimi
Postuar nė: 03.01.2007, 12:36
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Si ishte 2006 dhe si duhet tė jetė 2007 pėr studentet.info

Ēfar i mungoi gjate 2006?
Cfar duhet te kete gjate 2007?
Cila duhet te ndryshohet dhe cka nuk duhet te ndryshohet?
A ka perparuar apo ka qene ajo e vitit te krijimit te saj?

Ju lutem thoni te mirat dhe te keqijat sepse vetem keshtu jemi me te fort dhe duke i zbuluar gjerat negative ne mundemi te jemi me te mire.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
tonny_77_m
Postuar nė: 04.01.2007, 16:04
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 23
Antari Nr: 4340
Bashkangjitur: 30.11.2006
www.studentet.info kreu nje mision te shenjte ne drejtim te permiresimit te standardit studentor shqiptar. Duhet te vazhdoje me kete temp dhe mos te bjerre nen ndikimin e njerezeve me interesa meskine.
PM
Top
ardi_pr
Postuar nė: 09.01.2007, 11:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006Perveq problemeve teknike qe kishte nganjeher forumi studentet.info te cilat shpresojme se do te evitohen ne vitin 2007, nuk i ka munguar asgje!

Kulminacioni i kesaj faqeje eshte se eshte mbipartiak nuk eshte e ndikuar nga partite e ndryshme siq kemi shume faqe te ndikuara nga partite te cilat shfrytezojne rinin e shendosh per interesa te tyre dhe ne ato faqe te mohohet dhe cenohet cdo mendim nese bie ne kundershtim me interesat e tyre partiake!!
pastaj shume faqe shqipefolese jane duke munduar ta degjenerojne rinine tone te shendosh me tema te pavlera, te pista dhe te demsheme!!

Zoti ju shperbleft per kontributin e juaj qe po i jepni kesaj rinie!!


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
genc gashi
Postuar nė: 09.01.2007, 22:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 670
Antari Nr: 4909
Bashkangjitur: 27.12.2006une ka qe 1 muaj qe e vizitoj kete faqe dhe me ka pelqyer se forumi eshte shume i realt dhe nuk ka cenzur deshiroj te egzistoj edhe me tutje ku te drejte te kete vetem e verteta mos te lakmohen nese ndonje prej njerzve qe shahen ne kete forum te marin pare dhe te bllokojn ate qe eshte e vertet andaj studentet.info do te ec para nese do te jete kjo qe ka qene deri tani.


----------------------------------------
Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqipe q*!!!
PMMSN
Top
simpson7
Postuar nė: 10.01.2007, 07:35
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 5132
Bashkangjitur: 10.01.2007Si anėtarė i ri nė kėtė faqe, medoj se mund tė jap vlerėsim objektiv. Mund tė them se ndikon nė tė mirė tė studenteve nė pėrgjithėsi pėr shkak tė informimit tė tyre, kuptohet nė mungesė tė informimit nga vetė institucionet "universitare", por mendoj unė se ky nuk ėshtė web portali i studenteve, mund tė themi se trajton tema pėr studentet dhe i informon me informata tė marra nga burime tjera. Megjithatė, e vlerėsoj si pozitive kėtė.
Sė dyti, kjo faqe mė duket se trajton si tepėr ēėshtje fetare, dhe kjo ndikon qė kėtu tė futen nė diskutim edhe shumė fanatikė fetarė, qė padyshim se tė gjithė temave u japin konetacion fetarė. Nuk jam kundėr tyre, por problemet fetare nuk duhet tė trajtohen kėtu, ose tė trajtohet vetėm ana shkencore e teologjisė, jo edhe si prishet abdesi psh.
Sė treti. Kur u futa nė kėtė faqe, diku larte shkruante "Baba kurr z'deshton...", i pashė tre gabime tė pafalshme gjuhėsore dhe njė gabim teknik nė njė fjali aq tė shkurtėr. Kjo nuk ėshtė e tolerueshme aq mė pak nė njė web faqe ku thuhet "web faqja e studentėve", sepse edhe nė shumė vende tjera mund tė gjenden gabime tė tilla. Kėto punė mendoj se duhet t'i jepen njė studenti qė sė paku i njeh rregullat e drejtshkrimit. Gjithashtu ėshtė pėr t'u habitur se si studentėt shqiptarė kėtu bėjnė aq shumė gabime nė tė shkruajtur. Kjo ėshtė pėr tė tė ardhur keq.
Dhe sė fundi, pėr mua ėshtė e patolerueshme qė kėtu tė gjendet muzikė shund. Studentet duhet tė jenė ata qė i kundėrshtojnė antivlerat. Nė kėtė rast, studentet paraqiten si pėrkrahės tė anivlerave.

Ju pėrshėndes.
PM
Top
Dashi-25
Postuar nė: 10.01.2007, 16:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 499
Antari Nr: 4025
Bashkangjitur: 14.11.2006Duhet te ket me shum tema qe prekin problemin studentor .
Duhet te ket me shum bashkpunime me univerzitetet dhe te jet me e panvarur te mos te kent cenzur reth te vertetes .
Te mund te sigurohen mjete financijare te punsohen gazetar te rinje qe do te punojn ne interes te studenteve mir po duhet te meret parasysh pagesa (paga) te ket vler per ate qe cka punojn gazetaret siurisht qe presim nje mbeshtetje te till nga fkultetet e ndrishme ne RM .
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 10.01.2007, 20:27
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Teme Interesante !

Ksaj Reviste Virtuale apo te themi Webfaqe Studentore gjate vitit 2006 si ka munguar asgje na kenaqi me gjithcka me lajme me te reja "LAJME TAZE" secilen dit kuptohet Lajme studentore.

Po me shum desha me u falemenderuar Staffit te redaksis se kjo eshte Webfaqe e pare qe une kam fillu me shkru ne FORUM edhe dua te kete sa ma shum postime qe me u zhyt ende me shum ne forum se mesova KOGJA shum gjera.

Respekt!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio