Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush ėshtė Profesori im?! Biografia nė internet
r.mislimi
Postuar nė: 03.01.2007, 15:48
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Gjithcka mund te dihet per te shkuaren e fakultetve ne faqet zyrtare te Universiteteve por asnjher nuk kemi pare te shkruhet biografia e profesorve apo kariera e tyre se cka ka studiuar cilet jane gradet e tij, thjeshte asnje profesor ne faqet e Internetit te ueb faqes zyrtare te Universitetve nuk kan Biografin e tij.

Sa do ishte ne dobi te studenteve dhe sa do te ndikoj kjo per ta bere cdo Universitet?

A do te pajtohen profesoret te kene CV e tyre ne faqen e Universitit apo jo?

A eshte nje rruge demokratike dhe nje plus per Universitetet apo do te njolloset i gjithe Universiteti?


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
spartacus
Postuar nė: 03.01.2007, 16:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006ska pse te njolloste universiteti, le te paraqesin CV e tyre profesoret,qe te shohin te gjithe se cfare kuadro ka universiteti, pa mare parasysh cili USHT apo UEJL....dhe me shume ne studentet si dhe studentet e ardhshem kemi ne ate gje te drejte qe te shohim cfare kuadro po na pregatit......
klm
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio