Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (7) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> C'farė ėshtė pėr ju forumi?
 
C'fare eshte per ju forumi?
Argėtim dhe kalim kohe [ 27 ]  [24.32%]
Dhėnie, marje njohurish [ 60 ]  [54.05%]
Caste monotonie, humbje kohe [ 17 ]  [15.32%]
Tjetėr [ 7 ]  [6.31%]
Gjitėsejt vota: 111
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
Elvana
  Postuar nė 10.01.2007, 02:21
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 4446
Bashkangjitur: 05.12.2006Pra Cfar eshte per ju forumi?
PM
Top
Dashi-25
Postuar nė 10.01.2007, 16:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 499
Antari Nr: 4025
Bashkangjitur: 14.11.2006nje brum i perzier i pa pjekur
PM
Top
Elvana
Postuar nė 11.01.2007, 04:34
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 4446
Bashkangjitur: 05.12.2006Per mua forumi eshte nje vend ku kaloj nje pjes te kohes se lire ,
ndjehem mire ne forum dhe kam mundesin te jap mendimin tim dhe ta krahasoj me ate te te tjerve kam mesuar shum gjera ne forum. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Guantanamo
Postuar nė 11.01.2007, 04:56
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 27
Antari Nr: 4645
Bashkangjitur: 13.12.2006thjesh kalim kohe kur jam ne shpi...
PM
Top
Cusack
Postuar nė 11.01.2007, 15:18
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Per mua Forumet jane shume te rendesishme. Mendoj se mund te mesohen shume gjera nga to (te paditura me pare), per te cilat s'kemi ndonje metode me te pershtatshme per t'i mesuar.

Forumi eshte zeri i jone, i juaj, i te gjitheve. Ku tjeter mund te shprehim me mire mendimet mbi nje dukuri apo dicka te ngjashme. Ku tjeter mund ta themi mendimin tone mbi pakenaqesite tona lidhur me ekonomine, politiken, arsimin, etj???

Mos i merrni Forumet thjeshte si humbje kohe... jane shume me teper se aq.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė 11.01.2007, 22:49
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Per mua forumi eshte gje qe mar shum informata edhe shprehem shum i lire.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
drita_fr
Postuar nė 15.01.2007, 22:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006ky forum per mua esht nje vend ku msoj shum gjera dhe qe mundem te shprehem shum shlir
ju pershendes gjithve
PM
Top
roop
Postuar nė 16.01.2007, 00:38
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 5010
Bashkangjitur: 01.01.2007vendtakim i mendimeve te lira


----------------------------------------
me respekt,
RooP
PM
Top
GentIeman
Postuar nė 16.01.2007, 06:04
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 4260
Bashkangjitur: 26.11.2006Forum per mua eshte:
Vend ku shkembehen pervojat, ku meson e i meson, ku njeh karaktere njerzish te ndryshem, me te mencur se vetja apo me te dobet. Nvaret prej temave me cilat konsultohemi, asnjeri nuk eshte i zgjut ne te gjitha temat apo ne cdo send...


----------------------------------------
The Heart Hold Answers The Brain Refuses To See...
PM
Top
Amir
Postuar nė 17.01.2007, 01:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Thjesht nje form komunikimi, argetim, njohuri, miqesi... Shkembim mendimesh dhe eksperiencash...

Nje vend ku mund te shkembejme mendimet se bashku, Nje menyre per te mare njohuri te reja , per te njohur me mire vetveten , duke lexuar mendimet e te tjereve. Nje mundesi per te njohur evolucionin qe ka arritur shoqeria shqiptare ne mentalitetin e saj. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
ndeshkuesi
Postuar nė 18.01.2007, 23:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006Humbje kohe!
PM
Top
luan2u
Postuar nė 18.01.2007, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006Shkembim idesh>>>>>>>>>>>>>>
PM
Top
ar2yy
Postuar nė 02.07.2008, 00:10
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008-Forumi per mua nuk eshte humbje kohe, postoj me knaqesi sepse, shume sene i kam mesu, dhe mu eshte lejuar ta shpreh mendimin tim, do te vazhdoj te postoj sepse, ndihem gjithmon me i forte dhe me i infromuar!
Respekte
ar2yy....
PM
Top
Fox
Postuar nė 02.07.2008, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008kurse per mua eshte Dhenie marje njohurish sepse edhe un jam disi ma qarte mar nga cdo send informatė eshte mire te dish prej te gjhithve nga pak...

thotė nje fjale Popullore "koka koka,bohet Toka"

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Fox nė 02.07.2008, 00:40


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
Alblord
Postuar nė 02.07.2008, 00:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008Me perpara shoket me kan ftuar neper forume te ndryshme, por thjesht me jane dukur shume palidhje. Por "me mashtroi" STRIDERI se ky forum eshte i mire. Dhe shume kam pas deshire te dij per mentalitetin e studenteve shqiptare kudo qe jane. Dhe besoj se perafersisht e kam mesuar kete.
Per mua ky forum eshte SHQIPERIA E MADHE por vetem ne jeten virtuale.


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top

Topic Options Faqe: (7) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio