Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pershendetje nga gl-3nt, tungi
gl-3nt
Postuar nė: 11.01.2007, 13:31
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 5162
Bashkangjitur: 11.01.2007jam lanti nga gjilani
www.gl-3nt.tk
email : lanti_ok@hotmail.com
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 11.01.2007, 13:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se vjen ne forum
Caste te bukura ne mesin tone...
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 11.01.2007, 15:05
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Mirese erdhe lanti... te uroj dhe une te kalosh sa me mire ne kete Forum...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio