Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mos e harroni Gostivarin e 9 Korrikut 1997
didi
Postuar nė: 14.01.2007, 01:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 27
Bashkangjitur: 01.12.2004Nuk dua tju rikutoj dhimbjet e 9 korikut 1997 ne Gostivar mirpo nuk duhet edhe te harrohet asnjher malltretimi i shqiptarve nga forcave policiore serbe dhe maqedonase per te drjejten e flamurit kur e hoqen me dhune flamurin dhe burgosen krytarin e komunes se Gostivarit Rufi Osmani

Kur maqedonia u shendrua ne "SHTET TE CIZMES"

Per te pare videon Kliko Ketu


----------------------------------------
Neser rezikon ke gjasa te humbasesh, e nese nuk rezikon i humbur je ..!!
PMEmail PosterUsers Website
Top
fancy_boy
Postuar nė: 14.01.2007, 17:58
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004didi mire te ka shkuar nder mend per nje teme te tille. Por nuk besoj qe do harohen ketu Dite te veshtira qe kan perjetuar shqiptaret, por i treti ka qen Rufi Osmani qe ka ngrit flamurin ne Gostivar.

edhe njeheres flm se qiket video se kisha pa, por sduhet me me ardh qudi gjithcka shef ne ket Revist Virtuale :)

Respect!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
luan2u
Postuar nė: 14.01.2007, 22:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006Mos ki gajle se nuk harohet 9 koriku kurr e sidomos viktimat qe rane ate dite, dikush do te jape llogari per kete ndodhi te jesh me se i sigurt koleg.

Me respekt
PM
Top
burimi_ch
Postuar nė: 14.01.2007, 23:46
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 19
Antari Nr: 5210
Bashkangjitur: 13.01.2007Gostivari i cili ma renqeth Zemren kur eci neper rruget e tij e vecanerisht vendet ku ran viktimat si dr.Shpendi e te tjer ,a mund te harroen keto kur edne jane disa gjurme te plumave qe i kane kapur disa shtepi,e a thua valle do te harroet Rufiu i cili u be Kurban per popullin e tij e qe e humbi edhe shendetin dhe me ne fund e tradhtuan ata partner politik qe i kishte dhe qe per fat te keq akoma disa mendojne dhe shkojne e ua japin voten atyre gjakpirseve qe edhe legjendaret e kombit nuk i kursejn dhe shpifin gjithcka nga hamendja e tyre.Ju e dini vet per ke e kam fjalen.Keto nuk harroen KURR
PM
Top
simpson7
Postuar nė: 15.01.2007, 00:35
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 5132
Bashkangjitur: 10.01.2007Kjo tragjedi u bė me stragjedi tė partnerit tė Ali Ahmetit (Brankos), tashmė shok i Nevdhat Bejtės. Gjithashtu mendoj se Rufi Osmani duhet tė jap llogari para popullit tė tij pėr kėtė tragjedi, jo ta hudhe fajin te tė tjerėt. Ai u ka borxhi viktimave qė ta sqaroj kėtė rėmujė.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio