Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pėrshėndetje nga Driloni
loone
  Postuar nė: 14.01.2007, 14:20
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 5230
Bashkangjitur: 14.01.2007Une jom Driloni nga Prishtina
profesioni Design & photograf


veq perpara studenta ska ksuh qe na nal smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 14.01.2007, 18:26
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Mire se na ki ardhe ne ket forum loone ishalla ja kalon sa ma mire bashk me krejt qe jemi ketu.
Ngel i pershendetur nga une :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 14.01.2007, 19:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje ty loone mir se ke ardhur te deshiroj qe te kalosh super ne ket forum te mrekullushem
K L M
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 14.01.2007, 23:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se ke ardhur...
Caste te mira ne mesin tone...
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 15.01.2007, 13:58
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Mirse ke ardhe loone... qendrim te kendshem


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio