Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Karikatura, Rusia vs. Gjeorgjia
andy
Postuar nė: 19.08.2008, 01:44
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Te ky link mund ti shikoni disa karikatura me te vertet interesante, ku pervec luftes ne Gjeorgji, jane te perzier edhe ShBA-te, Lojrat Olimpike dhe pak Iraku.

http://www.on.net.mk/galerii/Stripvojna/index.html

Nese ju pelqen ndonjera prej karikaturave mund ta postoni ne kete teme dhe te jepni komentin tuaj.


Mejr mbetshi.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
boss
Postuar nė: 19.08.2008, 07:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 584
Antari Nr: 16772
Bashkangjitur: 11.08.2008flm ,shum shum interesant
PM
Top
boss
Postuar nė: 19.08.2008, 07:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 584
Antari Nr: 16772
Bashkangjitur: 11.08.2008vladimir stalin hauahuhauha
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 19.08.2008, 08:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008Interesante ...ama kto karikaturat e luftes me perkujtojn gjithmon diqka te keqe , nuk kom qef me bo karikatura me vede qe bojn luft ....
kaloni nice


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Frenki
Postuar nė: 06.12.2008, 22:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008URL e fotografise: http://vipcorporateevents.com/html/borat_caricature1.gif


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 06.12.2008, 22:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008URL e fotografise: http://www.bushfordummies.com/img/mullah_bush.jpg


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 06.12.2008, 22:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008URL e fotografise: http://maxmagnusnorman.com/skulptur/usama-bin-laden-george-w-bush-jr_1.jpg


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 06.12.2008, 22:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008URL e fotografise: http://thebluestudios.com/Zimages/CaricatureImages/Brangelina.jpg


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
lara
Postuar nė: 06.12.2008, 23:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 506
Antari Nr: 18193
Bashkangjitur: 29.10.2008hahahahaha shum interesant
smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Njeriut nuk i jepet rasti i dyt qe te bej pershtypjen e pare.
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 06.12.2008, 23:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008URL e fotografise: http://www.davetoons.com/caricatures/images/obama.jpg


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
LACOSTE
Postuar nė: 06.12.2008, 23:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 149
Antari Nr: 12218
Bashkangjitur: 25.12.2007smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 75 )
Datotekat e bashkangjitura  gruefski.jpg


----------------------------------------
I talluri, te tall
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 06.12.2008, 23:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008URL e fotografise: http://www.kosovocompromise.com/mediaFile/1/karikatura_04.jpg


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Genius.D
Postuar nė: 07.12.2008, 00:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008Vertet shume karikatura interesante smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
andy
Postuar nė: 07.12.2008, 01:20
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005 Citim (_burberry @ 07.12.2008, 01:18)
URL e fotografise: http://www.kosovocompromise.com/mediaFile/1/karikatura_04.jpg

Nuk e di a ka me ksi shqiptare!!!


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
T3t0var1
Postuar nė: 07.12.2008, 01:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 824
Antari Nr: 16359
Bashkangjitur: 11.07.2008smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga T3t0var1 nė 07.12.2008, 01:54

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 58 )
Datotekat e bashkangjitura  WHATUPNIGGA.jpg


----------------------------------------


..Dy gjėrave duhet t'ua dini vlerėn, para se t'ju ikin nga duart:
Njėra ėshtė shėndeti dhe tjetra ėshtė rinia..
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio