Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) « E para ... 3 4 [5]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Foto nga TETOVA
fato1
Postuar nė: 08.10.2007, 20:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Tetova ne mbremje

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
fato1
Postuar nė: 08.10.2007, 21:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Ruges per ne kodren e diellit

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
valmir.imeri
Postuar nė: 08.10.2007, 22:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 143
Antari Nr: 7892
Bashkangjitur: 18.06.2007Pershendetje

Foto te bukura, por tash e ka zbukuruar shum tetoven edhe rrugen kryesore qe esht ber deri tek shtuli, e mbaj ne mend si ishte e si esht ber tash, ka pejsazh te bukur tetova edhe sharrin asgje nuk i mungon perfekt .

Rrespekte...
PM
Top
betim_007
Postuar nė: 08.10.2007, 22:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 8167
Bashkangjitur: 01.07.2007Amir
Nje kritik per ju nuk e di pse nuk i dergoni fotografite te galeria e web faqes po keni hapur forum nese vazhdoni keshtu atehere titullin e keni gabim se pash foto nga kosova e pritet nga fshatrat e Tetoves dhe nga diaspora

selam...
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Armani
Postuar nė: 06.10.2008, 02:45
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008 Citim (betim_007 @ 09.10.2007, 00:06)
Amir
Nje kritik per ju nuk e di pse nuk i dergoni fotografite te galeria e web faqes po keni hapur forum nese vazhdoni keshtu atehere titullin e keni gabim se pash foto nga kosova e pritet nga fshatrat e Tetoves dhe nga diaspora

selam...

Ski Faj Qashtu eshte kur shikon 1 qytet te Bukur si Tetova e te duket DIASPORA aahhaha----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
MIRA_
Postuar nė: 06.10.2008, 09:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Cfare ka qene ky Hamami me pare?


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
kritiku_1
Postuar nė: 06.10.2008, 09:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4095
Antari Nr: 10472
Bashkangjitur: 26.10.2007 Citim (MIRA_ @ 06.10.2008, 11:51)
Cfare ka qene ky Hamami me pare?

Shpi publike...


----------------------------------------
Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 06.10.2008, 09:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Aha...flm!


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
kritiku_1
Postuar nė: 06.10.2008, 09:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4095
Antari Nr: 10472
Bashkangjitur: 26.10.2007 Citim (MIRA_ @ 06.10.2008, 11:55)
Aha...flm!

Sps... smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 06.10.2008, 10:12
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Mira,
tallet Kritiku, nuk ka qene vertet shtepi publike.
Kritik, mos e ngatrro vajzen bre.

Hamamet jane nga koha e Perandorise Osmane, dhe ne te njerezit kane shkuar te pastrohen, ka pasur ndoshta edhe masazha e ashtu dicka. Si pune SPA Center sot. Ose si banjat publike ne Romen e vjeter.

Por une sjam nga Tetova, ndoshta edhe keto kane funksionuar si shtepi publike, ku ta dije... vec shume keq qe sot skemi hamame.


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 06.10.2008, 10:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Po pra..prandaj dhe i thash flm!

OK Anubusi-E, falemnderit shume per shpjegimin korrekt.


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
kritiku_1
Postuar nė: 06.10.2008, 10:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4095
Antari Nr: 10472
Bashkangjitur: 26.10.2007 Citim (Anubisi-E @ 06.10.2008, 12:12)
Mira,
tallet Kritiku, nuk ka qene vertet shtepi publike.
Kritik, mos e ngatrro vajzen bre.

Hamamet jane nga koha e Perandorise Osmane, dhe ne te njerezit kane shkuar te pastrohen, ka pasur ndoshta edhe masazha e ashtu dicka. Si pune SPA Center sot. Ose si banjat publike ne Romen e vjeter.

Por une sjam nga Tetova, ndoshta edhe keto kane funksionuar si shtepi publike, ku ta dije... vec shume keq qe sot skemi hamame.

Jo nuk u talla, krejt kjo me fjalor me bashkohore thuhet shtepi publike...

Ene mos u ben shpion ti Anibus smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif ....


----------------------------------------
Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 06.10.2008, 10:28
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Mire de, auu ky sa i keq.
Ne shtepi publike shkohet per tjeter send, ne hamam kane shkuar per tjeter send. Tash une nuk e di per cfar kane shkuar tetovaret atje. Ti e di ma mire smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Haj mo ma merr shoum per tmadhe, si thauni ju ka Tetova. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
kritiku_1
Postuar nė: 06.10.2008, 10:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4095
Antari Nr: 10472
Bashkangjitur: 26.10.2007 Citim (Anubisi-E @ 06.10.2008, 12:28)
Mire de, auu ky sa i keq.
Ne shtepi publike shkohet per tjeter send, ne hamam kane shkuar per tjeter send. Tash une nuk e di per cfar kane shkuar tetovaret atje. Ti e di ma mire smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Haj mo ma merr shoum per tmadhe, si thauni ju ka Tetova. smil3dbd4e5e7563a.gif

Ne ate koh paskan dite cka eshte masazha a, muhabet kot dihet per cfar kan shku atje line kete muhabet... smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Mos se Mira do mendoje se halis tallem une me ate...


----------------------------------------
Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 06.10.2008, 10:34
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif
Nejse, une hamam ne Turqi kam pa, atje njerezit shkojne per relaksim, per tu pastruar, masazhe, banjo me avull, nargile, ... me shume si dicka ceremoniale, se perndryshe cdo kush ka banjo ne shtepi. Une u thirra tek ky informacion. Tash ne Tetov nuk e di si ka funksionuar.

Nejse, ti si te thuash.


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) « E para ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio