Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> LDK apo LD, ēka mendoni cili krah ėshtė mė i fortė?
Replikanti
Postuar nė: 17.01.2007, 01:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 66
Antari Nr: 5055
Bashkangjitur: 03.01.2007Ju lutem tė jeni sa mė konkret dhe pa fyerje partiake, faleminderit!
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 17.01.2007, 02:41
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Replikanti mese e ki hapur kete teme une foli per veten time Politiken e kam INAT shum. Por edhe ketu do kete debate partiake mes FORUMISTVE pershendetje per ty i nderuar!

Respect!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Replikanti
Postuar nė: 17.01.2007, 03:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 66
Antari Nr: 5055
Bashkangjitur: 03.01.2007Respekt fancy_boy edhe pė ty, por duke e pa se shumė tema janė tė hapura dhe flitet shumė rreth fesė, mendova tė hapi diēka ku nuk preket ajo po tė llafosemi rreth LDK - LD-sė. Po mė intereson se si e shohin studentėt kėtė qėshtje.
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 17.01.2007, 03:06
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004i nderuar te tregoj nje gje te them une se nje numer i madh i studentetve merren me politik, ndoshta ai don me mesua diqka nga politika ndoshta mundohet me kuptu politiken por e krjet eshte e kot se politiken se din as nje politikan edhe pse merret 24 ore me te!

Me mire do ishte te mesojn studentet per fen e tyre qe e kan se te merren me politik se politika eshte thjesht me than "DALLAVERE".

Besoj qe do me kishe pyetur ti mua pse mendon se politika eshte Per ty "DALLAVERE"?

Sepse politikanet nje merren vesht krejt mes veti (bajn pune te fshehta) e dyta nje politikan ska ndejt asnjeheres me nje parti ku ka filluar prej fillimit.

Kaq kisha me than edhe sdo e teproj ma shum I HATE POLITIC.

Tungat i Nderuari Replikanti

Respect!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio