Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Quhem Kushtrim Jetoj ne Zvicer
Komandanti-Legjendar
Postuar nė: 17.01.2007, 09:24
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 5290
Bashkangjitur: 17.01.2007Jungatjeta

Jam Kushtrimi nga Zvicera, 18 vjeqar.

Nė KS jam nga Malisheva.

KOSOVA REPUBLIK 2007

PEACE OUT
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 17.01.2007, 19:26
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Mire se na erdhe edhe ti ne ket forum i nderuari Kushtrim. Te deshirojm argetim te kendshem ne mesin tone.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 17.01.2007, 19:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje per ty kushtrim mir se ke ardhur te deshiroj qe te kalosh mir me ne ne ket forum
bay
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 17.01.2007, 20:10
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006mire se erdhe kushtrim dhe te lutem behu me aktiv ne temat per te cilat diskutojme ketu...


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 17.01.2007, 22:08
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Mire se na erdhe o Kushtrim...
Ma kij kujdes emrin e Komandantit Legjendar...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Komandanti-Legjendar
Postuar nė: 17.01.2007, 22:43
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 5290
Bashkangjitur: 17.01.2007 Citim (Cusack @ 17.01.2007, 22:08)
Mire se na erdhe o Kushtrim...
Ma kij kujdes emrin e Komandantit Legjendar...

Komandanti Legjendar i UēK-sė Heroi Adem Jashari Symboli i pavarsis sė Kosovės.

Kam qithmonė respekt, Drenica zemra e Kosoves.PM
Top
Komandanti-Legjendar
Postuar nė: 17.01.2007, 22:44
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 5290
Bashkangjitur: 17.01.2007 Citim (LirimShabani @ 17.01.2007, 20:10)
mire se erdhe kushtrim dhe te lutem behu me aktiv ne temat per te cilat diskutojme ketu...

No Problem
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio