Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prof. Havzi Mehmeti nuk meriton te jet ne USHT
ari_fe
Postuar nė: 19.01.2007, 01:10
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 5318
Bashkangjitur: 19.01.2007
Nuk kam pas ndonje rast konkret ta them mbi kte personalitet por disa gjera indirekte mundem ti them.
1. Ka pasur raste qe kur ndodheshim ne provim global me studentet e FSHMN-s dega biologjis profesori i larpermendur i nxirte te gjith dhe lente vetem nje vajz te qendroj dhe mundoheshe te perdor fjal joshese.
2. Edhe gjat kohes ligjeratave hynte ne tema private dhe na bente me dije qe ne vajzat duhet tjemi te lira pamvarish se cka na ndodhe nuk duhet ta bejm tragjike punen e keshtu me radhe.
3. dhe me keqja se ne vitin perfundimtar si grup i biologjis kemi qen ne praktik nje diteshe Strug dhe Oher per lenden te cilen na ligjeronte Prof. Havziu dhe Prof. Sami Sulejmani dhe ne vend qe te jen te dy profesoret dhe te na deshmojn ne praktik ate qe kemi mesuar, po perkunder saj Prof. Havzi Mehmeti me makinen privati kish mar me vete nje vajz qe ne nuk e njihnim dhe ne vend qe tjet me ne shkoj ne destinacion tjeter.
Lere qe nuk shkonim asnjiher ne praktik po edhe kur i erdhi radha njier edhe ate se shfritzuam per te perfitu. E ne te kunderten koleget tan nga shqiperia e kosova gati dy her ne muaj kishin oret e praktikes ne natyr. Prandaj mos habitemi nese jemi Zero ne krahasim me ata!!!
Mendimi im eshte se ki Prof nuk meriton te jet ne USHT.
PM
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 19.01.2007, 01:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006hajt bre mos i ben tragjike se edhe aj njeri eshte ka do gjera qe kontrollohen por ka do gjera oj arife qe nuk ka mundesi njeriu si qenje ti kontrolloj po oki sidoqoft gzohem qe na doli nje vajz me moral!!!
Un per veti se po tkisha do e kisha nxjer nga Usht-ja at matrapaz
PM
Top
PreMiuM
Postuar nė: 20.01.2007, 12:34
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5299
Bashkangjitur: 18.01.2007Katastrofė
PM
Top
luan2u
Postuar nė: 20.01.2007, 19:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006Pse nuk e paraqet rastin ne rektorat? Ai njeri duhet te largohet nga tempulli i diturise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Me respekt
PM
Top
Pretorian
Postuar nė: 20.01.2007, 20:44
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 5252
Bashkangjitur: 15.01.2007Ky eshte edhe nje rast te cilin ne studentet.info dikush deshmon per keqperdorime. kjo tregon qe www.studentet.info ka mare permasa kuptohet pozitive dhe te medhaja ne drejtim te njoftimit te drejte dhe te nxjerjes ne pah te keqperdorimeve. ju lumt stafi i studentet.info

arife ju lutem behuni me koleget tuaja me te zeshme
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 20.01.2007, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
Shume mire qe ka persona guximtare, duhet te denoncohen te krejt por duhet te kemi edhe kujdes qe te mos njolloset dikush pa lidhje,,,
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 20.01.2007, 22:45
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Nje katastrof e madhe, por me guxim te plote duhet me u lajmeruar ne Rektorat me ja dhan Vizen ketyre Profesorve.

Respekt!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
hummel
Postuar nė: 26.01.2007, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 4808
Bashkangjitur: 21.12.2006Arife nuk te njof dhe nuk e di kush je, ndoshta sje ne bangat univerzitare, po profesori per te cilin ju keni shkruj tani eshte ne postin DEKAN i FSHMN-se
kjo eshte e keqja edhe ma e madhe se sa me i pamoralshem te jesh aq ma shum vler ke!


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PM
Top
transparenti21
Postuar nė: 29.01.2007, 13:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006beru me e zeshme paraqite rastin ne rrektorat mirpo nese ke argumente me te forta a te siuroj se do te kesh perkrahje nga udheheqesia e tanishme e USSHT-se per kto matrapazlleqe qe te evitohen..
te lumt arife...
PM
Top
tetovari-007
Postuar nė: 19.03.2007, 20:14
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 6435
Bashkangjitur: 19.03.2007"Profesorin" e lartpermendur e njohe personalisht dhe mundem me disa shembujt te tille te vertetoj sjelljen e ketij tipi. Edhe pse perosni ne fjale eshte i martuar, personi ne fjale vite te tera ka shvalerka edhe ate me nxenese te tij, ne kohen kur profesori punonte ne gjimnaz.

Profesori i vetquajtur nuk posedon Dr-Titull edhe pse eshte i moshuar, gjegjesisht para pensionit.
PM
Top
Doruntina
  Postuar nė: 19.03.2007, 22:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Keta njerez duhet te denohen jo vetem em nxjerrje nga puna por edhe me denim me te rende,sepse sjen njerez po Hajvane!
PM
Top
princeton
Postuar nė: 27.06.2007, 07:57
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 39
Antari Nr: 6293
Bashkangjitur: 13.03.2007Turpi me i madh i USHT-se eshte Havzi Memeti i ashtuquajturi "i pamoralshmi".
Per kete profesor mund te behen referate te gjata per aktivitetet e tij te turpshme dhe te pamoralshme. Po ky profesor ne menyre te drejperdejte e ka turperuar nje vajze studente te Biologjise me te cilen provimin e ka mbajtur ne zyren e tij dhe i paftyrshmi profesor e ka thirrur per ne shtrat si kusht qe vajza ta kaloj provimin.
Ky njeri duhet te denoncohet haptasi dhe urgjentisht duhet te nxirret nga universiteti sepse vendin e ka te lagjet e prostitutkave.

I lus studentet ti shpalosin pahezitim faktet e tyre per kete bastard te felliqur.
PM
Top
Dritoniii
Postuar nė: 27.06.2007, 21:54
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 8079
Bashkangjitur: 27.06.2007Me te vertete turpi i botes eshte qe avzi memeti("profesor") te jete profesor ne USHT kur shume mire dihet se ai ka qene dhe eshte njeriu me i pamoralshem qe njeh historia e shqiptareve te Maqedonise qe eshte edhe me e keqja atij i eshte besuar posti i dekanit ne kete universitet, E lusim z. Rektor Sadi Bexheti qe sa me shpejte ta largoje se pari nga posti qe mban ky far beshareti dhe pastaj mundesisht edhe nga puna, dhe po qese nuk ndodh nje gje e ketille me siguri do ta bejne studentet e ketij Universiteti.
Se sa moral kane partite "tona shqiptare" dihet mirfilli se ky far "profesori" ne qeverisjen e pare te PPD-se ishte ndihmesminister i arsimit, pastaj me avullimin e PPD-se ne qeverisjen e BDI-se perseri u be ndihmesminister dhe "vegeta za svako jello" per ēudi tash ne qeverisjen e PDSH-se eshte dekan i nje nder fakulteteve me respektive te USHT-se...
PM
Top
fato1
Postuar nė: 27.06.2007, 22:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Kete profesor nuk e njoh personalisht edhe nuk mund te them dicka konkrete per te mirpo po them se nuk eshte i vetmi aty edhe cdo kund ne vendin tone se te ishte vetem ky e kishim regullu me koh kete por ja qe ka plot si ai.....
edhe besoj se ne qofte se ky rast paraqitet ne organet perkatese nuk do regullohet asgje ma mer mendja se si pik e pare nuk kan guxim edhe vet studentet me e be nje gje te tille por edhe nese e bejn nuk do kete ndonje ndryshym se mu aty ku duhet me e paraqit rastin ato qe jan aty jan identik me kete qe po flitet tek tema ....
PM
Top
princeton
Postuar nė: 22.09.2007, 11:14
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 39
Antari Nr: 6293
Bashkangjitur: 13.03.2007Po ku je o rektor Sadi Bexheti, qe akoma po i jep hapesire kesaj felliqesire per te qene dekan. A e din ti gafen me te fundit qe ka be ai me nje studente te katedres se vet (Biologji). E mban si shvalerke dhe ne afatin e qershorit ia mundesoj qe t i jap 9 provime edhe me nota 9 dhe 10 (informate 100% e sigurt). Mendoj se nuk duhet te ja jap emrin e vajzes sepse te gjithe ne koleget e saj e dim cila eshte. Bile po dashka ta ndal si asistenten e vet. Mendoni ju ne rektorat se ne nuk i shohim padrejtesite qe i ben ky profesori jon i dobet si nga dija edhe nga morali. Po ne studentet edhe nje here ju pyesim ju: kur do mirrni masa kunder Havzi Memetit, ketij profesori te rreme qe ne te gjoreve sna jep dije per te cilen kemi ardh ne USHT.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio