Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ligjerata me teme,,Metodika e Punes Shkencore"
Bujamin
Postuar nė: 06.04.2006, 15:17
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 41
Antari Nr: 572
Bashkangjitur: 15.03.2006Mirdita ju njoftojm se dje ne ora 10.00 u mbajt nje ligjerat me temen ,,Metodika e Punes Shkencore"ku te ftuar kan qen,Rektori,Prorektoret,dekanet si dhe profesoret e Fakultetit Ekonomik.
Fjalen pershendetse se pari e mori profesori i nderuar si dhe njeherit Dekani i F.Ekonomik Doc.Dr.Hamit Aliu ku i pershendeti te pranishmit ne rastin e keti organizimi si dhe Unionin e Studenteve te Fakultetit Ekonomik.
Pas profesorit te nderuar fjalen pershendetse e mori Kryetari i Unionit te Studenteve pran Fakultetit Ekonomik z.Bujamin Asani
Te nderuar Dekan,Prodekan,Profesor,asistent si dhe ju te dashur student te Fakultetit Ekonomik.
Ju pershendes ne emer te Unionit te Studenteve pran Fakultetit Ekonomik si dhe ju deshiroj mirseardhje ne rastin e organizimit te tille.
Ne si Union i Studenteve te Fakultetit Ekonomik e pame te arsyeshme te organizojm nje ligjerate me teme ,,Metodika e Punes Shkencore".
Ku per ket teme do te na ligjeroj profesori i nderuarDr.Prof.Hajrullah Gorani.
Prezenca juaj eshte nder per mua si Kryetar i US-pran Fakultetit Ekonomik si dhe per Unionin e Studenteve.
Ju falemnderit per prezencen tuaj.
Pastaj mori fjalen ligjeruesi i kesaj teme Dr.Prof.Hajrullah Gorani ku foli per Metodiken e Punes Shkencore.
Kerkoj nga ju qe ket lajm ta botoni neper gazeta tuaja

Me respekt nga Kryetari i US-pran Fakultetit Ekonomik Bujamin Asani
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio