Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pamje nga komuna e LIKOVES, Nga fshatrat perreth
thales
Postuar nė: 01.09.2008, 19:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008E kaluara edhe e tashmja

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top
thales
Postuar nė: 01.09.2008, 19:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008........

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top
sh.i
Postuar nė: 01.09.2008, 20:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008Pamje nga penda Likoves...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga sh.i nė 01.09.2008, 20:57

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
sh.i
Postuar nė: 01.09.2008, 20:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008.......

Ky postim ėshtė ndryshuar nga sh.i nė 01.09.2008, 20:59

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
thales
Postuar nė: 01.09.2008, 22:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008 Citim (sh.i @ 01.09.2008, 20:55)
Pamje nga penda Likoves...

Falenderit sh.i per k'to pamje qe n'ai solle
rrespekt per ti


----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top
sh.i
Postuar nė: 01.09.2008, 22:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008 Citim (thales @ 01.09.2008, 22:28)
Falenderit sh.i per k'to pamje qe n'ai solle
rrespekt per ti

Keto foto jane deshmi se nuka ka vend me te bukur se rrethina jone smil3dbd4e5e7563a.gif

Rrespekt te ndersjellte Thales


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
rina_23
Postuar nė: 01.09.2008, 23:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 432
Antari Nr: 11717
Bashkangjitur: 02.12.2007 Citim (sh.i @ 01.09.2008, 22:45)
Keto foto jane deshmi se nuka ka vend me te bukur se rrethina jone smil3dbd4e5e7563a.gif

ASHTU ESHT, TOPI SE LUN smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
SHkoni Nlesh krejt...
PM
Top
shefi
Postuar nė: 02.09.2008, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 183
Antari Nr: 13359
Bashkangjitur: 02.02.2008ja ne kumanov

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PMUsers Website
Top
bili_sk
Postuar nė: 02.09.2008, 00:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 168
Antari Nr: 16895
Bashkangjitur: 20.08.2008shume te mira kto foto shiko gjej fotot e tegjithe fshatrave heehehe
do te mundona edhe une me gjet do foto ok

Ky postim ėshtė ndryshuar nga bili_sk nė 02.09.2008, 14:00
PM
Top
rina_23
Postuar nė: 02.09.2008, 00:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 432
Antari Nr: 11717
Bashkangjitur: 02.12.2007 Citim (bili_sk @ 02.09.2008, 00:10)
o thellas nuke te ka hije me tregu ket fshate se ki fshate ka deshtu pike se pari tri gjer ma te vleshme qe jane e ato sote nuke i ken ato tri gjer nuke kthehne mo ne ate fshat pore ki fshat ka shit tri gjera qe me gjake jan fitu at nene 1
1 .tenka qe per ate tenk a der gjaku i doshmorv qe esht e dorzume pales maqeon
2. ndertimi i xhamijes nje iniciativ e gabuar per fshatin a per shpijonet e mire kjo dhe arriten ato qellimine ve
3.rrenimi ne tersi i shtepies se kultures apo (domi)qe ajo ka qen ni simbol i ni betejs qe ben djemt ma te mire qe dhane jeten ne ate vend e sot dikushe me shit per shume pake te holla edhe hiq pore nje dit dot daline ne sheshe te gjitha gjeret se njerzit e vertet nuke flejn per ato neta esht dite
po esht e vertet se thote nje fjale popullore kure ta blen baba djali se run hiq a kure e blen vet e rune edhe kite fshate e ka qu qashtu ....

Nuk tkuptova mirė, po nejse.

Vetėm njė gjė deshta ta them, sepse nuk po e di se cfarė ke kundėr kėtij fshati (Mateēit), ama nė kėtė fshatė ėshtė bėrė lufta mė e rept nė luftėn e 2001-it, kur ushtarėt e UCK-se jan ballafaqu me maqedont e me sllavė tjerė, kan luftu nė atė menyrė se njera palė ka qen naton murit, e tjetra nė anėn tjetėr, sdi sa e ki tė qartė, ama nė kėtė fshatė kan rėnė dėshmor shumė djem edhe nga Kosova qė kan luftu pėr neve.

E sa i pėrket popullatės shqipėtare aty, e dim fort mirė qe shumė nga ata kan hikur, po si t'mos ikin bre vlla, a ish dashur qė ata tė bėhen edhe nje masakėr tjetėr nė shqipatari a?

Shpiuna kemi pas gjithė herė edhe prapė dot kemi, kjo smė ēudit aspak, ama i vjen dita edhe atyne, jam e bindur pėr kėtė.

Pa ofendime, vetėm deshta ti them ato qe i di unė, por prapė mund tė jem gabim, veē sma merr mendja.

KLM, urime Ramazanin, Zoti na i ēoftė do men se kurrė skemi patur boll pėr vete


----------------------------------------
SHkoni Nlesh krejt...
PM
Top
rina_23
Postuar nė: 02.09.2008, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 432
Antari Nr: 11717
Bashkangjitur: 02.12.2007Thales, na fal se dolėm nga tema.

Pėr momentin nuk kam foto nga kjo rrethinė, nese gjej naj njė, ta postoj kėtu, flm per temėn

Respekte pėr ty


----------------------------------------
SHkoni Nlesh krejt...
PM
Top
strong_07
Postuar nė: 02.09.2008, 00:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 638
Antari Nr: 8559
Bashkangjitur: 21.07.2007 Citim (rina_23 @ 02.09.2008, 00:20)
ama nė kėtė fshatė kan rėnė dėshmor shumė djem edhe nga Kosova qė kan luftu pėr neve.


5 nga Hotla nga fshati juaj fqinje smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif
PMMSN
Top
strong_07
Postuar nė: 02.09.2008, 00:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 638
Antari Nr: 8559
Bashkangjitur: 21.07.2007Fsh Hotel

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PMMSN
Top
thales
Postuar nė: 02.09.2008, 01:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008bili_sk i nderuar nuk e hapa temen per patriotizem dhe per replika pa vend.
E hapa qe te paraqes foto nga krejt komuna e Likoves po te lutem ti edhe te tjereve mos ma politizoni temen ok nese ki koment per fotot mir nese jo graj babes perpara ok
rrespekt pa keqkuptime


----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top
thales
Postuar nė: 02.09.2008, 02:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008mali i f.Matec

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio